Niedźwiedź w samochodzie / Foto: screen TwitterNiedźwiedź w samochodzie / Foto: screen TwitterNiedźwiedź w samochodzie / Foto: screen Twitter

Do szokujących scen doszło, gdy właściciel samochodu nieopatrznie pozostawił w nim jedzenie dla psów. Niedźwiedź zdołał wejść do środka w poszukiwaniu smakołyków.

Świadkami nietypowych scen był strażnik jednego z amerykańskich parków narodowych. Zdarzenie rozegrało się w miejscowości Evergreen w Kolorado.

W sieci pojawił się filmik zamieszczony ku przestrodze przez jednego ze strażników z parków narodowych w USA. Widać na nim, co stanie się, gdy w niezamkniętym samochodzie pozostawimy jedzenie.

Ten filmik daje do myślenia. Z pewnością nikt nie chciałby zastać takiej „niespodzianki” w swoim samochodzie. Dlatego strażnicy uczulają, by odpowiednio zabezpieczać swoje pojazdy.

Na terenie jednego z parków narodowych w Kolorado strażnik odkrył nietypowego „pasażera” w zaparkowanym samochodzie. Okazało się, że w środku znajduje się niedźwiedź.

Samochód nie był zamknięty na klucz. Dodatkowo w środku znajdowało się jedzenie dla psów. Okazało się, że jest to wystarczająco dobra przynęta dla dzikiego zwierzęcia.

Niedźwiedź świetnie poradził sobie z otwarciem drzwi. Udało mu się wejść do środka. Zwierzę jednak utknęło w pojeździe, ponieważ drzwi się zamknęły.

Na zamieszczonym w sieci filmiku widać, że zwierzę dokonało zniszczeń w środku pojazdu. Niedźwiedź niewątpliwie nie był zadowolony z obrotu sytuacji.

Strażnik postanowił uwolnić zwierzę z pojazdu. Oswobodzony niedźwiedź natychmiast w popłochu pobiegł do lasu.

mx

RMF24/Twitter

Foto: screen/Twitter

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *