Karol III

Brytyjskie brukowce twierdzą, że stan króla Karola III jest o wiele gorszy, niż oficjalnie podaje Pałac Buckingham. Monarcha ma mieć problem z wypełnianiem obowiązków państwowych, zarządzaniem biznesami rodzinnymi, a także przewodzeniem rodzinie królewskiej.

5 lutego ujawniono informację, że Karol III choruje na raka. Do tej pory nie wiadomo było, na jaki rodzaj nowotworu cierpi brytyjska głowa państwa. Teraz lokalne brukowce podają bardziej szczegółowe, choć niepotwierdzone, informacje.

To na tego raka choruje Karol III?

Brukowiec „In Touch” twierdzi, że król Karol III choruje na raka trzustki. „Sytuacja jest rozpaczliwa i „rak pożera króla żywcem” – czytamy.

– Nie panuje nad skłóconą rodziną, biznesami Korony i wypełnianiem codziennych obowiązków. Rak pożera go żywcem. Jest bardzo słaby, sytuacja jest rozpaczliwa – przekazuje informator portalu, który chce pozostać anonimowy.

„In Touch” twierdzi także, że króla nie wspiera królowa-małżonka. – Jest zniesmaczona słabością króla i zapewnia mu niewielką pociechę podczas walki ze śmiertelną chorobą. Wyjeżdżając na wakacje, skarżyła się na pasierba Williama, który nie jest w stanie samodzielnie udźwignąć ciężaru monarchii – twierdzi informator z dworu.

SJ

„In Touch”

Fot. YouTube

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *