fot. ilustracyjne/fot. Kamil Kulawik/CC BY-SA 4.0/Wiki

Sieć Dino cały czas się rozrasta. Zatrudnia już 40 tys. osób, a potrzebnych będzie kolejny tysiąc! Wiemy, ile wyniesie wypłata kasjera, choć to nie jedyni ludzie, których obecnie poszukuje sieć.

Sieć Dino notuje prężny rozwój. W ciągu pół roku od marca sieć zatrudniła 5 tys. nowych pracowników i otworzyła 113 nowych sklepów w Polsce.

Szef sieci Dino Tomasz Biernacki, o którym niewiele wiadomo, planuje kolejną ekspansję. W planach jest otwarcie do końca roku jeszcze 187 sklepów, które zatrudnią kolejne tysiąc osób.

„Interia Biznes” poinformowała, że na stronie Dino w zakładce „praca” można znaleźć kilka ofert. Wśród nich są: Market, magazyn, centrala i praca w terenie. W każdej z nich już teraz znajduje się kilkadziesiąt ofert pracy.

Niestety, oferty są stworzone w PRL-owsko-januszowy sposób. Czyli w ofertach pracy i informacji o zarobkach nie podano absolutnie żadnych informacji o zarobkach, nawet „widełek”.

Mimo tego serwis dlahandlu.pl ustalił, ile mniej więcej można zarobić pracując w Dino. Zwrócono uwagę, że w jednym wcześniejszych ogłoszeń rekrutera dla sieci kasjer miał zarabiać 3,7 tys. zł brutto, czyli niecałe 2,9 tys. realnie.

Warto zwrócić uwagę, że taka wypłata będzie obowiązywać jeszcze tylko do końca roku. Od nowego roku bowiem minimalna pensja brutto wyniesie 4,2 tys. zł.

Sieć Dino na koniec ubiegłego roku posiadała 2154 sklepy.

dj

o2.pl / interia.pl / dlahandlu.pl

fot. ilustracyjne/fot. Kamil Kulawik/CC BY-SA 4.0/Wiki

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *