Kass Theaz Źródło: TikTok

TikTokerka Kass Theaz pozwała swoich rodziców za to, że powołali ją do życia, nie pytając jej wcześniej o zgodę. Internauci zarzucają jej hipokryzję, bo sama ma dzieci.

Kass Theaz pozwała swoich rodziców za to, że musi żyć. Kobieta twierdzi, że nikt jej nie uprzedził, że jako osoba dorosła będzie musiała np. pracować.

– Nie wyrażałam zgody na bycie tutaj – stwierdziła w jednym z nagrań, które zamieściła na popularnej platformie.

Pozwała rodziców. Twierdzi, że powinni wcześnie skontaktować się z…

Kass twierdzi, że jej rodzice (a także wszyscy inni) powinni przed ciążą i narodzinami skontaktować się z medium, które porozmawia z ich nienarodzonym dzieckiem. Wszystko po to, by mieć pewność, że na pewno chce się ono pchać na ten świat.

Pozwała rodziców. Sama ma dzieci

Co ciekawe kobieta sama ma dzieci. Wyjawiła to w jednym z nagrań na TikToku. Przyznała, że jedzie właśnie kupić ciuszki dla swoich dzieci.

– Wspomniałam w moim ostatnim filmie, że poszłam kupić ubrania dla moich dzieci i wiele osób jest zszokowanych, słysząc, że mam dzieci, biorąc pod uwagę, że pozwałam rodziców za posiadanie mnie bez mojej zgody – przyznała.

Kass twierdzi jednak, że nie można nazwać jej hipokrytką, bo jej dzieci są adoptowane. Oznacza to, że i tak już żyły i zostały ściągnięte na ten padół łez.

SJ

TikTok

Fot. TikTok

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *