Fot. YouTube

„O Grzegorz Braun, o Grzegorz Braun…” – nie chcecie, ale i tak będziecie nucić to pod nosem, jeśli odpalicie ten filmik.

Jeśli ktoś ostatnie 48 godzin spędził w piwnicy bez dostępu do Internetu, to Grzegorz Braun 12 grudnia chwycił za gaśnicę i zgasił stojący na sejmowym korytarzu świecznik chanukowy. Przy okazji poseł zaczadził proszkiem gaśniczym piętro Sejmu i poszarpał się z jakąś kobieciną, która wyskoczyła znikąd, by go powstrzymać. Nie skończyło się to dla niej zbyt dobrze, bo poseł prysnął jej z gaśnicy w twarz.

Inba z posłem Konfederacji trwa w najlepsze. Braun jeździ po mediach i tłumaczy, że Chanuka jest ponoć satanistyczna (to niedobrze, bo Jezus ją świętował, ale może nie wiedział). Lewicowi posłowie, którzy nie chcą religii w Sejmie, nagle masowo biorą udział w religijnym obrzędzie ponownego zapalenia chanukiji, a to wszystko oglądają setki tysięcy internautów.

Pojawia się tylko pytanie, kto w tym czasie robi politykę? Bo zdaje się, że od jakiegoś czasu Sejm zamienił się w jakiś show youtubowy. Politycy śmieszkują z mównicy, miażdżą przeciwników ciętymi ripostami, biegają z gaśnicami i palą chanukiję, ale to nie jest to, czym powinni się zajmować.

To co się dzieje, to prawdziwe szaleństwo. Polacy jednak grają w tę grę. Znany zespół parodiujący mainstreamowe gwiazdy, Letni Chamski Podryw, nagrał piosenkę o incydencie gaśnicowym. „o Grzegorz Braun” to parodia „Peggy Brown” zespołu Myslovitz.

Przerażające, jak bardzo ten kawałek wpada w ucho!

SJ

YouTube

Fot. YouTube

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *