fot. Kadr z serialu "Blok Ekipa"

Para z Pekinu przez pół roku piła wodę z toalety, a nie z wodociągów. Winnym sytuacji najpewniej był fachowiec, który źle podpiął rury.

W maju Tan wraz z dziewczyną wynajęli mieszkanie w Pekinie. Kilka tygodni później zaczęli mieć poważne problemy ze zdrowiem.

Mimo próby zidentyfikowania problemu, nie udało się im znaleźć źródła pogorszenia stanu zdrowia. A objawy były bardzo dotkliwe.

Tan tracił włosy. Jego dziewczyna zaczęła mieć ataki mocnego kaszlu. Zaczęła też mieć uciski w klatce piersiowej.

Oboje zaczęli też cierpieć na niestrawność. Mieli również bóle brzucha.

Po około pół roku Tan zaczął zastanawiać się nad inną rzeczą. Mimo spędzenia w wynajmowanym mieszkaniu wielu miesięcy, nie przyszedł ani jeden rachunek za wodę.

Jednocześnie woda nie została odcięta. Administracja budynku również nie przysyłała żadnych ponagleń do zapłaty.

Tan postanowił sprawdzić wodomierze. Ani drgnęły nawet, gdy odkręcił wszystkie krany w mieszkaniu. Licznik pozostawał bez zmian.

Mężczyzna wezwał wówczas hydraulików. Bał się, że to poważna usterka. Prawda okazała się być zupełnie inna i obrzydliwa.

Hydraulicy odkryli dodatkową rurę łączącą toaletę z wodociągami. Wówczas para zrozumiała, że cały czas spożywała wodę przeznaczoną do toalety, nienadającą się do spożywania przez ludzi.

Hydraulicy naprawili ten poważny błąd. Tan natychmiast zażądał odszkodowania od właściciela lokalu.

Choć to Chiny, to tam też istnieją Janusze. Firma przekonywała, że lokatorzy zostali poinformowani o „niecodziennym” przyłączu. Mieli otrzymać informację o tym, że woda pitna będzie dostępna tylko po odkręceniu odpowiednich zaworów.

Para zaprzecza tej wersji. Utrzymują, że takiej informacji nie otrzymali. My im wierzymy, bo żadne pieniądze nie są warte tego, by przez pół roku pić wodę z kibla.

dj

o2.pl

fot. Kadr z serialu „Blok Ekipa”

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *