fot. kadr z filmu "Chłopaki nie płaczą" / Ig / fagataaa

Fagata twierdzi, że na OnlyFans zarabia 200 tys. zł miesięcznie. Jednocześnie zaapelowała do swoich fanek, by nie szły jej drogą. Jak podkreśla, bez odpowiednich zasięgów nie zarobi się nawet promila takiej kwoty, a zamiast tego „zryje sobie beret”, gdyż trzeba mieć „silną psychę”.

Fagata jakiś czas temu pochwaliła się, że zarabia spore kwoty na OnlyFans. Najwyraźniej zrozumiała, że w efekcie na platformie może pojawić się wiele nowych kobiet, które z jednej strony stoczą się na całe życie, a z drugiej mogą stanowić potencjalną konkurencję.

OnlyFans to brytyjska platforma do udostępniania treści zdjęciowych i filmowych. Dopuszczalne były wszystkie rodzaje treści. Jak łatwo się domyślić, serwis stał się szybko miejscem amatorskiej erotyki czy pornografii.

Dlatego influencerka postanowiła przestrzec swoje fanki, by same nie podążały jej śladem i nie tworzyły treści dla dorosłych na OnlyFans.

– OnlyFans to nie jest praca dla każdego – stwierdziła Fagata.

– Nie chciałabym, żeby młode dziewczyny brały ze mnie przykład i też go zakładały. Ja zarabiam, bo mam bardzo dużo obserwatorów i jestem już znana, a na miejscu zwykłej laski nie robiłabym tego, bo a) nie będziesz mieć z tego tyle kasy, b) zryjesz sobie beret, c) możesz zniszczyć sobie życie i już nigdy nie dostać porządnej pracy – napisała influencerka.

Jej fanki zaczęły dopytywać, czemu więc sama zaczęła publikować treści na OF. Ta odparła, że ona akurat może.

– Ja mam mega silną psyche i akurat nadaję się do robienia tego, co robię. A ja mówię tu o laskach, które mają po 3 tysiące follow i nie dość, że by zarabiały bardzo mało, to jeszcze by im to zniszczyło psychikę – odpowiedziała.

Zgadzacie się z opinią Fagaty?

dj

pudelek.pl

fot. kadr z filmu „Chłopaki nie płaczą” / Ig / fagataaa

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *