fot. ilustracyjne/fot. unsplash.com/X/Policja Warszawa (kolaż TZ)

Chrapanie to nie tylko irytująca czynność uprzykrzająca życie innym, ale też objaw potencjalnych problemów ze zdrowiem. W Szczecinie mężczyzna, który głośno chrapał został zawinięty przez policję!

Oczywiście to nie chrapanie było przyczyną zatrzymania, choć gdyby nie te, 44-latek wciąż hasałby na wolności. Nie był bowiem niewiniątkiem.

W nocy z niedzieli na poniedziałek policja otrzymała wezwanie do mężczyzny, który zasnął na jednej ze szczecińskich klatek schodowych. Zgłoszenie pochodziło od sąsiadów, którzy nie mogli znieść uporczywego chrapania mężczyzny.

Na miejsce przybyli policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego KMP w Szczecinie. Na miejscu zobaczyli mężczyznę rozłożonego przy schodach, który smacznie sobie spał i nie odnotował w ogóle zainteresowania jego osobą.

Policjanci obudzili 44-latka. Po przebadaniu stwierdzono oczywiście alkohol – trzy promile.

Jednak mężczyzna ma teraz poważny problemy. Jak się okazało, był poszukiwany do odbycia kary więzienia!

44-latek miał zasądzone osiem dni pozbawienia wolności. Powodem była niezapłacona grzywna.

Mężczyzna został zatrzymany. Wkrótce powinien trafić za kratki.

dj

polsatnews.pl

fot. ilustracyjne/fot. unsplash.com/X/Policja Warszawa (kolaż TZ)

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

One thought on “Nie chrap! Z tego powodu policja zawinęła mężczyznę i trafi za kratki!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *