fot. TikTok/vanessapayne63

Popularna, ale niewybitnej urody kanadyjska influencerka zamieściła na TikToku materiał mający być oburzeniem na to, gdzie nowopoznany chłopak zaprosił ją na randkę. Media przekazują, że roszczeniowa kobieta „ostrzega” inne przed podobnymi zdarzeniami, co pokazuje, jak kosmicznie wystrzeliły oczekiwania dziewczyn, które wiele nie mają do zaoferowania.

Influencerka Vanessa zamieściła na TikToku materiał, w którym oburza się na to, gdzie chłopak, którego wcześniej nie znała, zaprosił ją na pierwszą randkę. Jak się okazuje, dziewczyna z nadwagą sądzi, że nie godzi się zapraszać jej do… lokalu McDonalds.

Dziewczyna poznała chłopaka przez Internet. Po zgodzie na spotkanie, chłopak wysłał Vanessie adres, gdzie mają się spotkać. Ta udała się na miejsce.

Wówczas oburzyła się tym, że miejscem spotkania jest McDonalds. Dała wówczas wyraz swojemu oburzeniu.

W żalach opublikowanych na TikToku ironizowała, że z randki wyniosła jedynie colę dietetyczną. Niestety, kobieta o okołoprzeciętnej urodzie jest w serwisie społecznościowym popularna. Materiał obejrzano już ponad 330 tys. razy, a samą influencerkę obserwuje prawie 25 tys. osób.

Wiele obserwujących ją kobiet przyznawało rację jej oburzeniu. A to pokazuje, że oczekiwania kobiet nie mających wiele do zaoferowania drastycznie wzrosły, co z jednej strony jest dobre, gdyż toksyczne osoby nie będą zajmować czasu normalnym facetom.

Ciekawy był komentarz, najpewniej niezdolnej do refleksji, 50-letniej internautki.

– Mam złe wieści dla Ciebie. Mam prawie 50 lat. Jestem singielką i używam aplikacji randkowych. Lepiej nie będzie – napisała 50-latka.

Część osób jednak zwróciło uwagę, że zaproszenie na pierwsze spotkanie do McDonalda czy innego podobnego lokalu nie jest niczym niewłaściwym. Wiele osób też podkreśliło, że wybranie takiego miejsca również może być testem dla dziewczyny, czy nie ma wygórowanych, kosmicznych oczekiwań.

Oczywiście, każdy sam dokonuje wyboru, z kim się spotykać lub nie. Jeśli jednak już na początku spotykasz się z narzekaniem na miejsce spotkania ze względu na jego „taniość” od dziewczyny, którą poznałeś w Internecie i nigdy na oczy nie widziałeś – odpuść! Niech ktoś inny się z taką męczy.

dj

o2.pl / tiktok.com / tymzyjesz.pl

fot. TikTok/vanessapayne63

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *