Bliźniaczki syjamskie Carmen i Lupita Źródło: InstagramBliźniaczki syjamskie Carmen i Lupita Źródło: Instagram

Carmen i Lupita Andrade są siostrami. Mają po 22 lata. Jedna z nich jest aseksualna (czyli nie odczuwa pociągu seksualnego), a druga ma chłopaka. Może nie stanowiłoby to problemu, gdyby nie to, że jako bliźniaczki syjamskie mają jedno wspólne ciało.

Możliwe, że to najsłynniejsze bliźniaczki syjamskie świata. Urodziły się na początku czerwca 2000 roku w Veracruz w Meksyku. Lekarze dawali im tylko 3 dni życia, a tymczasem siostry, choć dzielą jedno ciało, będą zaraz świętowały 23 urodziny i mają się świetnie.

Bliźniaczki syjamskie. Studiują dwa różne kierunki

Carmen i Lupita muszą dzielić jedno ciało. Mają zbyt wiele wspólnych organów wewnętrznych, by dało się je rozdzielić. Mimo to nie czują się ograniczone i mają ambitne plany na przyszłość.

Dziewczęta uczą się w Northwestern Connecticut Community College. Choć może się to wydawać niewiarygodne w ich sytuacji, to uczęszczają na dwa różne kierunki.

Jedna z nich szkoli się na pielęgniarkę weterynaryjną, a druga na technika weterynarii.

Bliźniaczki syjamskie. Jedna ma chłopaka, druga jest aseksualna

Siostry z musu spędzają ze sobą cały czas wspólny, ale nie przeszkadza im to. – Chodzimy razem do kina, na koncertach dzielimy to samo siedzenie, podobnie w samolocie – mówią w wywiadzie dla portalu Today.

Choć są zamknięte w jednym ciele, mają różne orientacje seksualne. Carmen jest hetero, ale Lupita w ogóle nie odczuwa pociągu seksualnego. Mimo to – pierwszej z sióstr udało się znaleźć chłopaka.

Carmen od dwóch lat jest związana z Danielem. Dziewczyna nie ukrywa, że ciężko było jej kogoś znaleźć.

– Nigdy nie ukrywałam, że jesteśmy bliźniaczkami syjamskimi. Dostawałam dużo wiadomości od fetyszystów – mówi w wywiadzie.

Dziewczyna miewa też wyrzuty sumienia, że z jej powodu jej siostra również musi spędzać dużo czasu z Danielem. Carmen stara się to jednak jakoś wynagradzać Lupicie.

– Czasem źle mi z tym, że chcę spędzać z Danielem tak dużo czasu, więc staramy się iść na kompromis. Lupita wybiera dla nas miejsce, do którego się wybierzemy i co będziemy robić – mówi.

Chłopak Carmen nie ma problemu z tym, że jego wybrance zawsze towarzyszy jej siostra. Zaprzyjaźnił się nawet z Lupitą.

– To zabawne, bo zwykle zasypiam później niż Lupita, ale kiedy Daniel u nas nocuje, to jest zupełnie odwrotnie. Wtedy on też nie śpi i rozmawia z moją siostrą – mówi Carmen.

Bliźniaczki syjamskie. Czy będą miały dzieci?

Kwestie cielesności są wyjątkowo trudnym tematem w przypadku bliźniaczek syjamskich. Dziewczęta w końcu dzielą jedno ciało – w tym strefy intymne.

Carmen wyznała portalowi, że na ten moment nie zdecydowała się na to, by pójść ze swoim chłopakiem do łóżka.

Bliźniaczka wyznała również, że ona i Daniel nie zamierzają płodzić potomstwa, choć oboje kochają dzieci.

– Daniel i ja uwielbiamy dzieci, ale nie chcemy mieć własnych. Bycie psią mamą w zupełności mi wystarcza! Lupita i ja nie możemy zajść w ciążę – wyznała.

SJ

Today

Fot. Instagram

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *