fot. Thomas Naas/CC BY-ND 2.0/Flickr

26-letnia pasażerka próbowała otworzyć drzwi awaryjne w samolocie w trakcie lotu. Została obezwładniona przez obsługę maszyny.

26-latka próbowała otworzyć drzwi awaryjne, gdy w czwartek samolot koreańskich linii przelatywał nad oceanem. Leciał z Nowego Jorku do Inczon w Korei.

Po 10 godzinach kobieta stwierdziła, że chce opuścić pokład. Próbowała wyważyć drzwi awaryjne.

Obsługa samolotu podjęła interwencję. Udało się unieruchomić kobietę, zanim doszło do jakiejś tragedii. Po wylądowaniu przekazano ją policji.

Badania wykazały, że była pod wpływem niedozwolonych środków. Policja prowadzi sprawę dotyczącą naruszenia bezpieczeństwa w ruchu lotniczym i zażywania narkotyków.

„New York Post” ustalił, że kobieta przez pół roku przebywała w Nowym Jorku. Wracała właśnie do swojego kraju.

26-latka nie miała stwierdzonych żadnych chorób psychicznych. Nie leczyła się również psychiatrycznie, choć chyba powinna.

Według doniesień medialnych, grozi jej do 10 lat więzienia za próbę otwarcia drzwi. Ponadto grozi jej wysoka grzywna za zażycie środków odurzających.

Polsat News przypomina, że 26-latka jest trzecim już w tym roku tego typu przypadkiem w koreańskich liniach lotniczych. Wcześniej podobnego czynu próbował dopuścić się inny sprawca. Został skazany na trzy lata więzienia.

dj

polsatnews.pl

fot. Thomas Naas/CC BY-ND 2.0/Flickr

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *