fot. YT/DRAMA // Unrecord

Zwiastun Unrecord wywołał wielkie zamieszanie. Z jednej strony grafika nowej generacji ukazująca z detalami świat z perspektywy kamerki policyjnej zachwyciła graczy. Z drugiej pojawiły się oskarżenia, że to fejk i nagranie przedstawione jako materiał promocyjny udające gameplay. Deweloperzy postanowili udowodnić, że nie kłamią.

Czym jest Unrecord

Unrecord to powstająca dopiero gra nieznanego szerzej studia gejmingowego DRAMA. Studio ma stosunkowo małe zasięgi w mediach społecznościowych. Na Facebooku, Twitterze i YouTube mają odpowiednio 1,9 tys., 4,8 tys. i 20,8 tys. obserwujących. Nie licząc ostatniego, nie są to imponujące wyniki.

Jednak właśnie na YouTube zyskali wielkie zainteresowanie graczy z całego świata z powodu oficjalnego gameplay’a – do tego wczesnego! – z powstającej produkcji Unrecord. Jak podają sami twórcy, jest to „FPS dla jednego gracza, opowiadający historię policjanta taktycznego z perspektywy kamery umieszczonej na jego ciele”.

– Pracując nad rozwiązaniem złożonej sprawy, będziesz musiał wykorzystać swoje umiejętności taktyczne i detektywistyczne, aby odnieść sukces. Uwaga: Materiał z rozgrywki, który za chwilę zobaczysz, pochodzi z wczesnej wersji Unrecord i nie wskazuje na produkt końcowy – podaje studio DRAMA.

Genialna grafika

Zwiastun wywołał wielkie poruszenie. Twórcy bowiem zaznaczają, że nie jest to produkt końcowy, a i tak wygląda obłędnie. Można powiedzieć, że jest to istna rewolucja w realizmie graficznym dotychczas niespotykana w grach.

Wiele osób zachwyciło się widokami dostępnymi we wczesnym gameplay’u. Niedziwne jednak, że pojawiły się głosy sugerujące, że materiał jest fejkiem i w rzeczywistości to nagrane i zedytowane w fazie montażu prawdziwe nagranie.

Twórcy jednak udostępnili krótki film z procesu tworzenia Unrecord. Pokazano w ten sposób, że rzeczywiście jest to widok z gry, a nie zmontowane i przerobione nagranie i gracze naprawdę mogą oczekiwać FPS-a z zupełnie nową generacją grafiki.

Na jakim sprzęcie pójdzie Unrecord

Widząc taką jakość grafiki, wiele osób może uważać, że Unrecord będzie miał kosmiczne wymagania sprzętowe. Wystarczy wspomnieć, że fani uchodzącego kilka lat temu za wyżyny realizmu Fallout 4 czekali długi czas na łatki do gry, by ta chodziła bez zacinania się na komputerach z górnej półki.

Tymczasem twórcy uważają, że nie tylko nie będzie trzeba mieć wypasionego komputera z najnowszej generacji kartami graficznymi i procesorem, by zagrać w Unrecord. Jak twierdzą, posiadacze „odrobinę starszych urządzeń” również będą mogli wcielić się w rolę policjanta taktycznego, choć „starsze komputery będą miały problem z pełnym next-genowym doświadczeniem Unrecord”.

Nie wiadomo na razie, kiedy Unrecord będzie dostępne w sprzedaży. Data premiery nie została wyznaczona. Na platformie Steam natomiast można dodać grę do swojej listy życzeń.

dj

gram.pl / youtube.com / studiosdrama.com

fot. YT/DRAMA // Unrecord

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *