James Bond

Pojawiły się naprawdę niedobre wiadomości dla fanów serii o agencie 007. Okazuje się, że na nowy film o przygodach Jamesa Bonda jeszcze długo poczekamy. W dodatku reżyser, którego fani serii chcieli widzieć na czele kolejnego projektu, definitywnie stwierdził, że nie wyreżyseruje kolejnego filmu o agencie.

James Bond to postać stworzona przez pisarza Iana Fleminga. Brytyjski szpieg o szkockich i szwajcarskich korzeniach był już portretowany w 25. filmach i wcielało się w niego 6. aktorów.

Ostatnim odtwórcą roli agenta 007 był Anglik – Daniel Craig. Wcześniej w Bonda wcielali się: Irlandczyk – Pierce Brosnan, Walijczyk – Timothy Dalton, Anglik – Roger Moore, Australijczyk – George Lazenby i pierwszy odtwórca kultowej roli oraz jedyny Szkot w zestawieniu – Sean Connery.

Do tej pory serwisy filmowe twierdziły, że poważnymi kandydatami do objęcia roli nowego Bonda są: pochodzący z Jersey (niewielkiej wyspy u wybrzeży Francji, która podlega Wielkiej Brytanii) Henry Cavill („Superman”, „Wiedźmin”) oraz Anglik – Aaron Taylor-Johnson („Bullet Train”).

Pojawiały się pogłoski, jakoby następny Bond miał być kobietą, jednak stanowczo zaprzeczyła im producentka serii – Barbara Broccoli (poprzednim producentem był jej ojciec – Albert Broccoli).

Niedawno pojawiły się także informacje, że reżyserem kolejnego filmu z serii o agencie 007 ma być Christopher Nolan (Oppenheimier, Tenet, Batman). Fani Bonda zareagowali na tę informację bardzo entuzjastycznie.

Złe wiadomości dla fanów Jamesa Bonda

Tymczasem teraz pojawiają się naprawdę niedobre wiadomości dla fanów serii. Po pierwsze – na kolejny film jeszcze długo poczekamy.

Barbara Broccoli wyjawiła, że kolejny film o Jamesie Bondzie pojawi się w kinach za ok. 4 lata. Oznacza to, że przynajmniej Henry Cavill będzie już wówczas zbyt stary (według kryteriów, które wyznaczyli producenci), by wcielić się w agenta.

To jednak nie wszystko. W rozmowie z dziennikarzami Christopher Nolan powiedział, że „niestety” nie wyreżyseruje kolejnego Bonda, ale jest „bardzo podekscytowany zakończeniem strajku i tym, że wszyscy możemy wrócić do pracy”.

Co więc wiemy o następny o następnym filmie z serii? Otóż – nic.

SJ

filmozercy.com

Fot. kadry z filmów z serii o Jamesie Bondzie

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *