Ayo Edibiri, Johnny Depp jako Jack Sparrow Fot. YouTube, collage

Od dawna wiadomo, że Johnny Depp raczej nie wróci do roli Jacka Sparrowa. Pierwotnie nową główną postać w „Piratach z Karaibów” miała zagrać Margot Robbie, ale seria z jej udziałem została anulowana. Teraz pojawiła się informacja o nowej aktorce.

W kontekście tego, że wielu prawicowych fanów serii „Piraci z Karaibów” ironicznie pisało, że nowy Jack Sparrow będzie czarnoskórą lesbijką, to jest to nawet zabawne, że w sumie rzeczywiście tak będzie.

Ona będzie główną bohaterką serii „Piraci z Karaibów”?

Wszystko wskazuje na to, że Johnny’ego Deppa zastąpi urodzona w 1995 roku Ayo Edebiri – aktorka, która obecnie znana jest głównie z roli w serialu „The Bear”, która przyniosła jej ostatnio prestiżowe nagrody Emmy i Złoty Glob.

Jako czarnoskóra nieheteronormatywna kobieta Edebiri jest w zasadzie ziszczeniem ironicznie pisanych komentarzy pod wszelakimi artykułami, w których była mowa o wymianie aktorów. Trudno nie mieć wrażenia, że Disney zrobił to trochę specjalnie, żeby zagrać na nosie malkontentom.

Wiadomo, że w nowej serii Edebiri ma się wcielić w bohaterkę i imieniu Anne, która ma przewodzić grupie młodych piratów szukających skarbu.

„Piraci z Karaibów”. Czy Johnny Depp wróci?

Drogi Deppa o Disneya rozeszły się we wrogich warunkach. Aktor był wówczas oskarżany o przemoc domową wobec swojej byłej partnerki – Amber Heard.

Po głośnym procesie Depp został oczyszczony z zarzutów i od tamtej pory opiekujący się serią „Piratów z Karaibów” Jerry Bruckheimer robi umizgi do aktora, zachęcając go do powrotu.

Depp z początku twierdził, że do roli nie wróci, ale ostatnio zaczął mięknąć i według informatorów jest gotów się zgodzić, jeśli projekt będzie „odpowiedni”.

Wciąż jednak żadne plany z filmem z serii, w którym miałby grać, nie zostały oficjalnie potwierdzone.

SJ

Filmozercy.com

Fot. YouTube, collage

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *