Shakira, Margot Robbie jako Barbie Fot. YouTube, collageShakira, Margot Robbie jako Barbie Fot. YouTube, collage

47-letnia Shakira w ostatnim czasie znów robi wokół siebie sporo szumu. Wokalistka, która 11 dni temu opublikowała wspólny singiel z raperką Cardi B, teraz wypowiedziała się na temat głośnego filmu „Barbie”. Kolumbijskiej gwieździe nie przypadło do gustu dzieło Grety Gerwig.

O Shakirze znów zrobiło się głośno za sprawą jej rozstania z byłym partnerem. Latynoska gwiazda dobrze wyczuła sytuację i kuje żelazo póki gorące, produkując hit za hitem.

Jednocześnie piosenkarka głośno komentuje rzeczywistość, a ostatnio krytycznie wypowiedziała się na temat superhitu ostatnich wakacji – „Barbie”.

Wokalistce nie spodobał się film, w którym główną rolę odgrywa Margot Robbie. Shakira uważa, że dzieło to wpisuje się w trend odzierania mężczyzn z męskości.

– Moi synowie absolutnie znienawidzili ten film – powiedziała. – Mieli poczucie, że są pozbawiani męskości – dodała.

– I w gruncie rzeczy się z tym zgadzam. Wychowuję dwóch chłopaków. Chcę, żeby szanowali kobiety, ale mieli też poczucie sprawczości. Lubię, kiedy popkultura wzmacnia pozycję kobiet, ale jednocześnie nie obrabowuje mężczyzn z możliwości bycia mężczyznami, pozwala im chronić i zapewniać byt – mówiła dalej wokalistka.

Shakira stwierdziła, że chce, aby kobiety miały taką samą pozycję jak mężczyźni, ale nie chce, by z tego powodu zatraciły kobiecość, a mężczyźni męskość.

– Uważam, że kobiety powinny mieć wszystkie narzędzia i zaufanie od społeczeństwa, by robić, co chcą, ale jednocześnie nie powinny tracić swojej istoty, swojej kobiecości – stwierdziła.

Shakira twierdzi, że to dobre, że dwie płcie spełniają w społeczeństwie różne role. – Uzupełniamy się i nie powinniśmy tego zatracić – dodała.

SJ

Filmweb

Fot. YouTube, collage

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

One thought on “Shakira ciśnie po „Barbie”: Chcę, żeby mężczyźni pozostali mężczyznami”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *