fot. IG/justfoxii/YT/justfoxii (kolaż TZ)

Kylee „justfoxii” Carter to popularna streamerka w serwisie Twitch. Gdy była na wakacjach, jeden z fanów przyjechał specjalnie ponad tysiąc kilometrów, by podpalić jej auto.

Carter to 25-letnia streamerka gier. Na Twitchu obserwuje ją prawie 600 tys. osób, zaś na Instagramie prawie 130 tys..

Podczas streamów pokazuje, jak gra w Fortnite czy Counter-Strike: Global Offensive. W czasie gry rozmawia na czacie z widzami.

Jednak od kilku miesięcy na jej profilu na Twitchu nie pojawiają się nowe materiały. Jak się okazuje, powodem jest atak na nią i trwająca sprawa sądowa. Streamerka mogła się przerazić!

W maju doszło do podpalenia jej auta. Sama Kylee Carter była wówczas na wakacjach.

– Spałam, gdy około drugiej nad ranem obudził mnie telefon od mamy – powiedziała w filmie na YouTube Carter.

– Płakała i wiedziałam, że stało się coś naprawdę złego. Powiedziała: „Ktoś podpalił twój samochód. Tak mi przykro. Muszę iść, policja już tu jest – dodała.

Dalej zaś wyznała, że „wszyscy przeżywamy traumę, której nigdy nie będę w stanie opisać, ale cieszę się, że wszyscy są bezpieczni”.

– To dla mnie najważniejsza rzecz. Nigdy nie myślałem, że kiedy zacząłem streamować w 2015 roku, coś takiego kiedykolwiek mi się przydarzy – podsumowała.

Szczegóły w sprawie nie są znane. Lokalny oddział Fox poinformował, że do zdarzenia doszło 16 maja. Nagranie monitoringu pokazało osobę, która kładzie coś na masce samochodu. Wyglądało to na cegłę i wiadro.

Następnie osoba ta podpaliła zawartość wiadra. Ogień obejmuje auto i zaczyna obejmować sąsiedni płot. Przybyła jednak już straż pożarna, która gasi ogień. Na miejscu zatrzymano mężczyznę, najpewniej stalkera. Nazywa się Farhan Jami.

Na co dzień stalker ma mieszkać w East Meadow w Nowym Jorku. Do domu streamerki w Ohio musiałby więc przebyć ponad tysiąc kilometrów. Co go dokładnie motywowało? Tego obecnie nie wiadomo.

Carter odmawia mediom komentarzy w tej sprawie. Sąd nie podał na razie daty rozprawy.

dj

eurogamer.pl / polygon.com / twitch.tv / tymzyjesz.pl

fot. IG/justfoxii/YT/justfoxii (kolaż TZ)

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *