Niewidzialna gra Źródło: materiały prasoweNiewidzialna gra Źródło: materiały prasowe

Patryk Vega i jego „Niewidzialna Wojna” zdobyli nagrodę za najgorsze dokonanie filmowe roku. Kontrowersyjny reżyser wyprzedził nawet… Ducha Świętego i Najświętszą Maryję Pannę.

„Niewidzialna Wojna” to film, który nakręcił Patryk Vega i który opowiada historię… Patryka Vegi. Tak – jest aż tak zły, jak tylko możecie przypuszczać.

Patryk Vega pokonał Ducha Świętego i Najświętszą Maryję Pannę

W sobotę w Warszawie ogłoszono laureatów „Węży”, czyli nagród filmowych przyznawanych za najgorsze dokonania filmowe roku.

Wielkim zwycięzcą (choć w tym przypadku to może złe słowo) okazał się Patryk Vega. Reżyser zdobył nagrodę i wyprzedził nawet byty boskie i świętych.

O co chodzi? Poza „Niewidzialną Grą” Vegi do nagrody nominowano także chrześcijańską produkcję, czyli „Powołanego”. Co ciekawe – twórcy filmu napisali, że producentką dzieła jest Najświętsza Maryja Panna, a autorem scenariusza Duch Święty.

Inne filmy nominowane do antynagrody do erotyczne „365 Dni: Ten Dzień” oraz „Kolejne 365 Dni”.

Jeśli twórcy tej nagrody mają rację, to odradzamy próby oglądania którejkolwiek z wymienionych pozycji.

SJ

Filmweb

Fot. Materiały Prasowe

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *