fot. Tt/Idle Sloth

W sieci pojawiły się zakulisowe zdjęcia z planu serialu Fallout produkowanego przez Amazon. Widzimy na nim m.in. wnętrze Krypty 33 oraz Ghula palącego papierosa.

W sieci pojawiły się kolejne zdjęcia z planu serialu Fallout. Produkcją zajmuje się Amazon. Choć data premiery jeszcze nie została podana, to fani serii gier z niecierpliwością wyczekują możliwości obejrzenia produkcji i żywią wobec niej wielkie nadzieje.

Zdjęcia opublikowało na Twitterze konto Idle Sloth, które – jak podkreśla serwis eurogamer – jest „znane ze sprawdzonych doniesień”. Jest ich zaledwie kilka, jednak pokazują całkiem sporo.

Na pierwszym zdjęciu widzimy ghula… z papierosem w ustach. Obok niego mężczyzna z Nuka-Colą w ręku. Obaj są ubrani w charakterystyczny niebieski strój z Krypty. Numer nad postaciami wskazuje również jej numer – 33. Oprócz tego człowiek ma widoczny na ramieniu Pip-Boy.

Na kolejnych zdjęciach widzimy pozostałą część scenerii. Bez wątpienia akcja dzieje się w Krypcie 33. Widać m.in. okrągłe wejście do podziemnego schronu, znane z serii gier wydanych przez studio Bethesda.

Na innym zdjęciu widzimy… graffiti. Zasłonięty przez coś, co wygląda na kosz na śmieci drewniany blat zamazany jest słowem „Government”, czyli „rząd”.

Opinie internautów są dość podzielone, co widać chociażby po ocenie ghoula.

– Ghoul wygląda dobrze – pisze Rachaelle’s Love. – Mam nadzieję, że ghoul będzie wyglądał lepiej, niż to – ocenił z kolei Razor.

Inny internauta ocenił, że „szczerze to wygląda jak g**no” (cenz. red. TZ).

Również i polscy fani serii Fallout zdążyli już podzielić się swoimi wrażeniami. I nie są one zbyt optymistyczne.

– Ponieważ czekam na ten serial, z pewnością będzie on do dupy. Tak mówi Kodeks – napisał Huber Cieślak.

– Ten ghoul nawet stoi tak jak NPC – ocenił z kolei Karol Laska z GRYOnline.pl.

A jakie jest Wasze zdanie?

dj

twitter.com / eurogamer.pl

fot. Tt/Idle Sloth

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *