Zdjęcie ilustracyjne / Foto: Pixabay

Po świątecznym śniadaniu Wielkanocnym wiele osób z pewnością będzie chciało odpocząć przed telewizorem. Stacje przygotowały wiele propozycji, jeśli chodzi o filmy na Wielkanoc. Jesteście ciekawi, co tego dnia będzie można zobaczyć w telewizji?

Teraz nie musicie już wertować programu telewizyjnego, ani przełączać kanałów, by zobaczyć, jakie filmy na Wielkanoc przygotowały dla Was poszczególne stacje. Zebraliśmy najciekawsze propozycje w jednym miejscu!

Klasyczne filmy na Wielkanoc

Podczas Wielkanocy w telewizji nie może zabraknąć tradycyjnych pozycji. Już o godzinie 6.00 na antenie telewizji WP zostanie wyemitowany „Potop”, z kolei od godziny 7.05 na Stopklatce będzie można zobaczyć dwie części „Pana Wołodyjowskiego”. To nie jedyna emisja tej propozycji. Film będzie można zobaczyć również o 14.40 na Kino Polska.

Nieco wcześniej, bo o 14.15 TVP 1 pokaże melodramat „Trędowata”. Nie zabraknie oczywiście także „Znachora”. Emisja m.in. o 18.10 na Zoom TV.

Wieczorem, od godziny 19.55 TVP HD pokaże film „Vabank”, a następnie, równo dwie godziny później „Vabank II”. Pięć minut później, o 20.00 na TVP Seriale będzie można obejrzeć film „Kogel-mogel”, a po nim „Galimatias, czyli kogel-mogel II”.

Zagraniczne filmy na Wielkanoc

Podczas Świąt Wielkanocnych nie zabraknie także kultowych komedii. O godzinie 7.35 na Paramount Network będzie można zobaczyć film „Czy leci z nami pilot?”. Natomiast o 13.35 na tym samym kanale „Nagą broń 2 1/2”, zaś dwie godziny później „Nagą broń 33 i 1/3: Ostateczna zniewaga”.

O godzinie 14.35 kolejna klasyczna komedia „Hot Shots” na TV Puls. Z bardziej poważnych, acz dalej filmów komediowych, „Paryż może poczekać”. Jego emisja o 18.20 na antenie TVP 2.

W paśmie wieczornym o 20.00, TVN 7 pokaże jeden z lepszych komediodramatów ostatnich lat, czyli „Nietykalnych”. Nie zabraknie także nowości. O 20.15 HBO wyemituje film sensacyjny „Bullet Train”, zaś trzy kwadranse później (21.00) Canal+ kryminał „Śmierć na Nilu”.

Religijne filmy na Wielkanoc

Znajdzie się coś także dla osób pragnących filmów bardziej związanych z tematem Świąt Wielkiej Nocy. O godzinie 7.40 na antenie TVP Puls można będzie zobaczyć film „Syn Boży”, opowiadający o życiu Jezusa Chrystusa od narodzin, przez nauczanie, aż do ukrzyżowania.

O godzinie 9.25 TVP Kobieta wyemituje film „Tam, gdzie mieszka Bóg”. Jest to opowieść o kilkuletnim chłopcu, który wymyka się z domu, by odnaleźć położone w górach sanktuarium Jezusa.

Później, o 13.25, Polsat Film pokaże „Młodego Mesjasza”, czyli dramat obyczajowy opowiadający o życiu dorastającego Jezusa. Już wieczorem, o 20.20, na TVP 1 będzie można zobaczyć film „Prorok”, w którym zobaczymy nieznane wątki z życia kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Wieczorem, o 21.00, na Polsat Film dramat historyczny „Paweł, apostoł Chrystusa”. Dla tych, którzy nie chodzą wcześnie spać, TV 4 wyemituje o 22.35 film „Pasja” w reżyserii Mela Gibsona.

mx

Zdjęcie ilustracyjne / Foto: Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *