The Commuter (2018 Movie) Official Teaser Trailer - Liam Neeson, Vera FarmigaLiam Neeson Źródło: YouTube / The Commuter (2018 Movie) Official Teaser Trailer - Liam Neeson, Vera Farmiga

Liam Neeson mógł zagrać Bonda? Tak twierdzi sam aktor. Na przeszkodzie stanęła mu jednak jego żona, której ten pomysł nie przypadł do gustu.

Liam Neeson to aktor pochodzący z Irlandii Północnej w Wielkiej Brytanii. Znany jest z ról w filmach akcji. Okazuje się, że Liam Neeson mógł zagrać Jamesa Bonda.

Liam Neeson mógł zagrać Jamesa Bonda?

Było to niedługo po tym, jak Neeson odebrał Oscara za Listę Schindlera. Brytyjczyk, który jest świetnym aktorem, ma ponad 1,90 m wzrostu, wydawał się być idealnym kandydatem do zagrania agenta 007.

– Znam rodzinę Broccolich. Przyglądali się różnym aktorom. Wyszła właśnie „Lista Schindlera„, Barbara dzwoniła do mnie kilka razy, żeby zapytać, czy jestem zainteresowany, a ja powiedziałem: Tak, byłbym zainteresowany – powiedział Neeson.

– A potem moja urocza żona (Natasha Richardson – przyp. red.), Boże świeć nad jej duszą, powiedziała do mnie, kiedy kręciliśmy „Nell” w Karolinie: Liam, muszę ci coś powiedzieć. Jeśli zagrasz Jamesa Bonda, nie weźmiemy ślubu – dodał.

Co mogło nie pasować Nataszy Richardson w roli Bonda? Cóż, agent 007 jest znany z bycia kobieciarzem i aktorzy odtwarzający tę rolę grają wiele scen z pięknymi kobietami.

Dodatkowo granie Jamesa Bonda jest bardzo czasochłonne. To seria, która wymaga latania na plany filmowe na całym globie.

Ostatecznie Neesonowi nigdy nie było dane zagrać Bonda. Ostatniego agenta 007 zagrał Daniel Craige. Teraz producentka serii, Barbara Broccoli, szuka nowego aktora, który wcieliłby się w kultową rolę.

SJ

Filmweb

Fot. YouTube / The Commuter (2018 Movie) Official Teaser Trailer – Liam Neeson, Vera Farmiga

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *