Al i Peggy Bundy

Po ponad 25 latach fani serialu „Świat według Bundych” wreszcie się doczekają powrotu niepoprawnej rodzinki. Ponownie usłyszymy głos Eda O’Neila czy Katey Sagal.

„Świat według Bundych” to amerykański serial komediowy, który swoją premierę miał w 1987 roku. W sumie wyemitowano kilkaset odcinków w jedenastu sezonach.

Sitcom opowiadał o losach amerykańskiej rodziny żyjącej w Chicago. Jej głową jest Al, sprzedawca obuwia, który ma żonę Peggy oraz dwójkę potomstwa – córkę Kelly i syna Buda.

Powrót „Świata według Bundych”

Serial zniknął z anteny 25 lat temu, a od tamtej pory kilka razy pojawiały się doniesienia o wznowieniach produkcji. Za każdym kończyło się jednak w ten sam sposób, czyli zawiedzionymi oczekiwaniami fanów.

„Plotki i doniesienia na ten temat pojawiają się co roku. W 2014 powstawał spin-off z granym przez Davida Faustino Budem Bundym. Tam potomstwo miało powrócić do domu rodziców, którzy wygrali na loterii i przeprowadzili się do Las Vegas. Jednak tamten projekt nie posunął się zbyt daleko”, przypomina niemiecki portal Serienjunkies.de.

Aktorzy znani ze „Świata według Bundych”

Ta sama strona podaje, że tym razem chodzi jednak o powrót serialu w wersji animowanej. „W planach jest animowana wersja „Świata według Bundych”. Dobrze znani aktorzy mają zostać ponownie zaangażowani w produkcję. To nie pierwsza taka próba powrotu. Po raz kolejny nadszedł czas na odrodzenie kultowego sitcomu”, podaje portal.

„Deadline” informuje, że w produkcji nie zabraknie dobrze znanych postaci. Ed O’Neil udzieli głosu Alowi Bundy, Katey Sagal usłyszymy jako Peggy, ponownie usłyszymy także Davida Faustino jako Buda oraz Christinę Applegate jako Kelly.

Fani niepoprawnego humoru prezentowanego w pierwotnej wersji serialu nie powinni być zbytnio rozczarowani. Za scenariusz animowanej wersji „Bundych” odpowiadać ma Alex Carter, czyli twórca serialu „Family Guy”.

πr

rozrywka.radiozet.pl

foto: screen YouTube

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *