fot. YT/snoogans460/Charles J. Sharp/CC BY-SA 4.0/Wiki/Colony of Gamers/CC BY-NC 2.0/Flickr (kolaż)

Od jutra na platformie Steam można będzie bezpłatnie pobrać grę Metro Last Light. Wielka okazja została ogłoszona przez deweloperów z okazji 10-lecia powstania gry.

Metro Last Night na Steam za darmo

Użytkownicy platformy Steam w dniach 18-25 maja będą mogli bezpłatnie pobrać Metro Last Light. Osoby niemające wcześniej kontaktu z klasyką gier postapo mają więc świetną okazję do zapoznania się z tytułem.

Informację o tym przekazało ukraińskie studio 4A Games, twórcy produkcji. Podkreślono, że będzie to wariant Complete Edition.

– Wszystko z okazji 10 rocznicy wydania tytułu – jest to jednak dosyć interesująca promocja, gdyż pozycji od dłuższego czasu nie ma w ofercie usługi. Została ona zastąpiona przez wydany niedługo potem remaster, więc wygląda na to, iż szykuje się swego rodzaju powrót – podaje portal instalki.pl.

Metro – gra, dodatki i specjalny tryb

W skład Complete Edition wchodzi całkiem sporo. Mówimy tutaj bowiem o podstawowej grze Metro oraz czterech dodatkach: Chronicles, Faction, Developers i Tower.

Oprócz tego w pakiecie jest specjalny tryb Ranger, który pozwala na grę na poziomie trudności hardcore. Dla nowych graczy okazja jest więc wyjątkowo kusząca.

Instalki.pl spekulują, że taka promocyjna oferta może oznaczać wielki powrót tytułu na platformę Steam. Nie można jednak tego póki co potwierdzić.

Czym jest gra Metro

Metro 2033 to FPS z elementami survivalu i horrroru. Wyprodukowało ją ukraińskie studio 4A Games. Premiera miała miejsce 16 marca 2010 roku.

Gra Metro 2033 opiera się na postapokaliptycznej powieści o tym samym tytule. Jej autorem jest rosyjski pisarz Dmitrij Głuchowski. Jej akcja rozgrywa się w moskiewskim metrze w 2033 roku, 20 lat po wojnie nuklearnej, która zniszczyła świat.

Głównym bohaterem powieści jak i gry jest Artiom. W tytule pojawia się kwestia przetrwania, organizacji społeczności zamieszkujących metro oraz mutantów, które im zagrażają.

dj

instalki.pl / steampowered.com / tymzyjesz.pl

fot. YT/snoogans460/Charles J. Sharp/CC BY-SA 4.0/Wiki/Colony of Gamers/CC BY-NC 2.0/Flickr (kolaż)

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *