Evangeline Lilly Fot. Wikimedia / CC BY-SA 2.0

Evangeline Lilly zawiesza karierę aktorki, by poświęcić się rodzinie. Co ciekawe – kilkanaście lat temu zapowiedziała, że to uczyni.

Evangeline Lilly to kanadyjska aktorka znana m.in. z serialu „Zagubieni”, czy filmów „Hobbit” i „Ant-man”.

44-latka niezbyt często pojawia się w nowych produkcjach i bardzo wybrednie wybiera swoje role.

Zanim została aktorką, działała w misjach humanitarnych m.in. w w dżungli na Filipinach. Pracowała także jako stewardessa, kelnerka, barmanka, menadżerka restauracji, mechanik samochodowy i nauczycielka.

Karierę aktorską zaczęła w 2003 roku, a już w 2006 roku zapowiedziała, że za ok. 10 lat zamierza to rzucić.

Cóż – zajęło jej to trochę dłużej, ale jednak dotrzyma słowa. Lilly ogłosiła właśnie, że odchodzi na aktorską emeryturę, bo zamierza poświęcić się rodzinie (ma syna i córkę) oraz działalności humanitarnej.

– Jestem dzisiaj pełna radości i zadowolenia, kiedy realizuję swoją wizję. Chwała Bogu, jestem bardzo wdzięczna za te błogosławieństwa. Odejście od tego, co wydaje się oczywistym wyborem (bogactwo i sława), może czasami wydawać się przerażające, ale wejście w swoją dharmę zastępuje strach spełnieniem. Być może pewnego dnia wrócę do Hollywood, ale na razie to jest moje miejsce. Nadszedł dla mnie nowy sezon i jestem gotowa… i jestem szczęśliwa – zapowiedziała aktorka.

SJ

NaEkranie.pl

Fot. Wikimedia / CC BY-SA 2.0

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *