fot. YT/Paramount+ UK & Ireland

W maju na platformie SkyShowTime pojawią się nowe seriale i premierowe odcinki kilku seriali. Wśród nich jest „Grease: Rise of the Pink Ladies”, nawiązujące do kultowego musicalu „Grease” z 1978 roku, w którym wystąpił m.in. John Travolta.

Majowe nowości SkyShowTime

Platforma SkyShowTime od niedawna jest dostępna w Polsce. Można znaleźć tam wiele produkcji niedostępnych nigdzie indziej. W maju planowane są kolejne nowości.

Wśród nowych seriali znajdziemy kilka pozycji. Wśród nich jest „Fatal Attraction”, remake kultowego thrillera „A Town Called Malice”. Jego akcja toczy się w latach 80-tych w klubach wybrzeża Costa del Sol.

Poza serialami, pojawią się też nowe premierowe odcinki seriali „Rabbit Hole” i „Grease: Rise of the Pink Ladies”. Dostępne będą również nowe filmy.

Prequel „Grease”

„Grease: Rise of the Pink Ladies” to prequel kultowego musicalu „Grease” z 1978 roku. Akcja dzieje się w 1954 roku, cztery lata przed fabułą oryginału. Jak można przeczytać w wielu opisach, wówczas rock’n’roll jeszcze nie był modny.

Cztery zbuntowane dziewczyny postanawiają zacząć żyć inaczej, niż inni. Wywołuje to ogólną moralną panikę w Ridell High School.

Co prawda nowa produkcja ma ocenę niższą, niż oryginał – 5,9 wobec 7,4 w serwisie „FilmWeb” – o tyle jednak można spodziewać się dobrej zabawy i wpadających w ucho melodii!

Czym jest SkyShowTime

SkyShowTime to europejski serwis streamingowy SVOD. Jego właścicielami są Comcast i Paramount Global. Usługę uruchomiono we wrześniu 2022 roku.

Znajdziemy w nim produkcje takich wytwórni, jak Universal, DreamWorks, Sky, Nickelodeon, ShowTime czy Paramount Pictures. Ponadto dostępne są treści z zagranicznych platform streamingowych – Peacock i Paramount+.

W ramach jednego konta można stworzyć kilka profili użytkownika i przesyłać seriale na duży ekran. Istnieje również możliwość pobierania treści do oglądania w dowolnym czasie i miejscu. Co dla wielu osób ważne – nie ma w nich reklam

Obecnie SkyShowTime oferuje 7-dniowy okres próbny bez żadnych kosztów. Później cena wynosi 24,99 zł miesięcznie.

dj

filmweb.pl / youtube.com

fot. YT/Paramount+ UK & Ireland

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *