Marzena Kipiel-Sztuka Fot. "Świat według Kiepskich"

9 czerwca o poranku po ciężkiej chorobie zmarła Marzenia Kipiel-Sztuka – gwiazda „Świata według Kiepskich”.

– Marzena bardzo długo chorowała i ja byłam w to zaangażowana. Dzisiaj rano o godz. 9:00 zmarła – powiedziała w rozmowie z „Plejadą” Renata Pałys, aktorka, która z Marzeną Kipiel-Sztuką grała w serialu „Kiepscy”.

Kipiel-Sztuka ostatni raz na ekranach gościła w 2022 roku w serialu „Świat według Kiepskich”. Z kultową produkcją jako Halinka, żona Ferdka Kiepskiego, związana była przez 23 lata.

W ostatnich latach fani sitcomu często mają powody do żałoby. Odeszli od nas także Ryszard Kotys grający Paździocha, Dariusz Gnatowski grający Boczka i Krystyna Feldman grająca Babkę.

SJ

Plejada

Fot. „Świat według Kiepskich”

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *