Zdjęcie ilustracyjne. / foto: Pixabay

Świąteczny poniedziałek Wielkanocny to dla wielu osób czas spotkań z rodziną i wspólnych posiłków. Część osób poszukuje jednak wówczas ciekawych filmów. Przychodzimy Wam z pomocą!

Nie musicie już wertować programu telewizyjnego, ani przełączać kanałów, by znaleźć interesujące propozycje. Zebraliśmy dla Was najciekawsze filmy na Święta w jednym miejscu!

Klasyczne filmy na Święta

W poniedziałek o 6.00, nie po raz pierwszy w te Święta, będzie można zobaczyć „Potop”. Emisja w telewizji WP. O 8.00 na Kino TV film, który od lat kojarzy się z Wielkanocą, czyli Znachor.

To nie jedyny pokaz tego filmu w poniedziałek. Kolejny raz będzie można go zobaczyć o 13.10 na TVP HD, a później o 13.50 na Kino Polska.

Od godziny 14.00 na TVP 1 emisja dwóch części „Pana Wołodyjowskiego”. Wieczorem, o 21.30, na TVP Kobieta do obejrzenia film „Pan Tadeusz”.

Zagraniczne filmy na Święta

Dla osób poszukujących rozrywki w Święta, o 7.00 TVN pokaże „Wakacje Jasia Fasoli”. Z kolei o 9.40 na TV Puls będzie można zobaczyć „W krzywym zwierciadle: Wakacje w Vegas”. Ubaw gwarantowany!

Nieco wcześniej komedia z podobnego gatunku. O 9.20 TVN Fabuła wyemituje film „Johny English: Nokaut”. Z bardziej klasycznych propozycji o 13.25 na CBS Europa film „Żandarm i kosmici” z Louisem de Funesem w tytułowej roli. O 14.10 na Fox Comedy film „Naga Broń: Z akty wydziału specjalnego”.

Od godziny 13.10 na 13 Ulicy dwa filmy sensacyjne z tej samej serii, czyli „Krucjata Bourne’a”, a następnie „Dziedzictwo Bourne’a”. Z kolei o 15.00 na Canal+ Film wciągający thriller „Most szpiegów”.

Pół godziny później, o 16.00, na Polsat Film kultowy „Forrest Gump”. Nie zabraknie jednak również nowości. O godzinie 16.30 na HBO film sensacyjny z ubiegłego roku „Bullet Train”. Z kolei wieczorem, o 21.05 na TVP HD film „Na noże”.

Nieco wcześniej, o 20.40, na Fox będzie można obejrzeć „Gladiatora”. Późnym wieczorem o 21.50 na Cinemax HD emisja klasycznego filmu gangsterskiego „Dawno temu w Ameryce”.

Religijne filmy na Święta

Dla rannych ptaszków, już o 5.20 TVP 1 przygotowała dramat historyczny „Dobry Łotr”. Równo trzy godziny później, o 8.20, na antenie tej stacji „Opowieść o zbawicielu”. O 12.45 TVN Fabuła pokaże dramat obyczajowy „Maria Magdalena”.

Z kolei TVN7 o godzinie 15.30 oraz 17.35 wyemituje dwie części filmu biograficznego o Św. Janie Pawle II zatytułowanego „Karol – papież, który pozostał człowiekiem”. Dla osób, które nie kładą się wcześnie spać, o 23.05 Nowa TV przygotowała propozycję w postaci dramatu historycznego „Zmartwychwstały”.

πr

foto: Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *