fot. X/Elon Musk

Elon Musk lubi zaskakiwać i chyba tak też zrobił dzisiaj w serwisie X. Okazało się, że w ramach testowania nowej funkcjonalności miliarder wypuścił streama, jak gra w grę Diablo IV.

Diablo IV to kolejna odsłona klasyki z tej serii. Jest stosunkowo młoda. Premierę miała w czerwcu tego roku.

Wydawca gry Blizzard Entertainment ogłosił, że to najszybciej sprzedające się jego gra w historii. W ciągu pięciu pierwszych dni Diablo IV wygenerował 666 mln dolarów przychodu, co brzmi wręcz absurdalnie, biorąc pod uwagę tematykę gry, tj. rozwalanie demonów.

Jak się okazuje, najwyraźniej jeden z najbogatszych ludzi świata Elon Musk również jest fanem tej gry. Dziś wypuścił streama, jak gra w Diablo IV.

Co ważne, nie był to jednak zwykły stream. Można oczywiście przez prawie godzinę obejrzeć, jak szef X, SpaceX i Tesli rozwala potwory w grze.

Jednak był to również test nowej funkcjonalności Twittera. Z wpisu Elona Muska w X dowiadujemy się, że to już trzecia próba.

– Komentarze ze streamu można ograniczyć tylko do subskrybentów (funkcja jest w wersji beta), więc jest to kolejny sposób na zdobywanie subskrybentów – napisał Musk.

Minęło ledwie pół doby, a transmisję z tego, jak Elon Musk gra w Diablo IV obejrzało już 6 mln użytkowników. Sam post zaś został obejrzany 26 mln razy.

Z komentarzy wynika, że ludziom w większości podobała się ta treść. Nie szczędzili przy tym sarkazmu.

– Co za czasy. Najbogatsza osoba na świecie transmituje na żywo i gra w gry wideo – napisał Pink Shirt Migo.

– Zastanawiam się, co teraz myślą ludzie na Twitchu – czytamy w komentarzu Dmitry Kudryavtsev.

Z kolei użytkownik Tesla Model Doge wrzucił mema parodiującego priorytety Muska, który zamiast zajmować się sześcioma firmami i 11 dziećmi, streamuje Diablo IV na X.

dj

X / TymŻyjesz.pl

fot. X/Elon Musk

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *