fot. Twitter/Disney Junior

Podczas tegorocznego festiwalu w Annecy Disney zaprezentował nowy serial animowany dla dzieci oparty na niedawnej głośnej produkcji „Mała Syrenka”. Disney Junior wkrótce wypuści serial „Ariel”.

„Ariel” inspirowana „Małą Syrenką”

Serial inspirowany jest „Małą Syrenką”. Poza Arielką, pojawią się m.in. Tryton, Urszula, Sebastian i Florak. Poza nimi jednak mają pojawić się całkiem nowe postaci.

Zaprezentowano również oficjalną grafikę promującą seria. Widzimy na nim małą Arielkę i Florka.

Co wiemy o serialu „Ariel”

„Ariel” będzie rozgrywać się w morzu karaibskim. Arielka żądna poznania świata będzie przeżywać przeróżne przygody, odkrywać skarby mórz i ślady ludzkiej obecności.

Co ciekawe, skupiono się na ogonie syrenki. Będzie on zmieniał kolor w zależności od tego, jakie emocje aktualnie targają bohaterką.

Serial tworzony jest z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym. Twórcy zapewniają, że będzie to kolorowa, pełna magii opowieść, która pobudzi ich wyobraźnię.

„Mała Syrenka” w kinach

Aktualnie zaś w kinach można oglądać „Małą Syrenkę” w reżyserii Roba Marshalla. Inspirował się przy niej animacją Disneya z lat 80-tych.

Film opowiada historię odważnej i żądnej przygód syrenki Ariel. To najmłodsza i niepokorna córka króla mórz i oceanów Trytona.

Zafascynowana światem poza oceanem, wychodzi na ląd. Spotyka tam przystojnego księcia Eryka, w którym się zakochuje.

Zawiera następnie pakt z wiedźmą Urszulą. Dzięki niemu może żyć na lądzie, jednak ogromnym kosztem.

„Mała Syrenka” zarobiła na świecie 417 mln USD. Z czego 232 mln USD zarobiła w USA.

dj

filmweb.pl / twitter.com

fot. Twitter/Disney Junior

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *