Charlbi Dean, aktorka "W Trójkącie" nie żyje.Charlbi Dean, aktorka "W Trójkącie" nie żyje. / Fot. YT/screen

Film „W Trójkącie” to jeden z hitów ostatnich miesięcy. Zdobył Złotą Palmą na festiwalu w Cannes, był nominowany w głównych kategoriach do Oscara. Gali tej nie doczekała Charlbi Dean. Aktorka zmarła nagle w wieku zaledwie 32 lat.

Film „W Trójkącie” to satyra o bogaczach, celebrytach, ale także o mediach społecznościowych, mających coraz większy wpływ na nasze codzienne życie i wybory. Ekranizacja doczekała się trzech nominacji do Oscara – za najlepszy film, dla najlepszego reżysera i za najlepszy scenariusz oryginalny.

Na sukces filmu pracował oczywiście cały zespół, więc powszechnie stosowaną praktyką jest, że na galę Oscarów wybiera się większość twórców i aktorów, nawet jeśli nie byli bezpośrednio nominowani. Niestety, grająca jedną z głównych ról „W Trójkącie” aktorka Charlbi Dean nie doczekała wielkiej gali.

Nie żyje Charlbi Dean, aktorka „W Trójkącie”. Na co zmarła?

Odtwóczyni postaci Yaya w filmie „W Trójkącie” zmarła nagle i niespodziewanie kilka miesięcy wcześniej – w sierpniu 2022 roku. Zaledwie kilkanaście tygodni po zakończeniu zdjęć.

32-letnia Dean trafiła do szpitala, a kilka godzin później już nie żyła. Początkowo nie było wiadomo, dlaczego aktorka odeszła w tak młodym wieku.

Dopiero w grudniu 2022 informację na ten temat przekazał nowojorski lekarz sądowy. Przyczyna śmierci Charlbi Dean to sepsa bakteryjna. Według medyków rozwinęła się po komplikacjach związanych z operacją usunięcia śledziony. Zabieg przeprowadzono 10 lat temu po wypadku samochodowym, któremu uległa aktorka. Wciąż nie wiadomo jednak, w jakich okolicznościach doszło do zakażenia bakterią znaną jako Capnocytophaga.

Fot. zwiastun filmu/screen

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *