Rowerzyści źle przyjęli użycie klaksona.Rowerzyści źle przyjęli użycie klaksona. / Fot. STOP CHAM/screen

Mężczyzna w skórze chciał się chyba popisać przed dziewczyną, ale wyszedł… na głupka? Internauci nie zostawiają suchej nitki na zachowaniu rowerzysty.

Sytuacja wydarzyła się na ulicach Warszawy. Pewna para korzystała z rowerów na minuty i jechała po jezdni.

Dojeżdżając do skrzyżowania równorzędnego, mając dodatkowo znaki poziome informujące o konieczności ustąpienia pierwszeństwa, nie ustąpili pierwszeństwa pojazdowi z prawej strony. Jechali przed siebie, jakby świat poza nimi nie istniał.

Kierowca samochodu zachował się przytomnie, zahamował, dzięki czemu uratował rowerzystom co najmniej kawałek zdrowia. Przy okazji, wkurzony ich kompletnie nieodpowiedzialnym zachowaniem, użył klaksona.

To nie spodobało się jaśniepanu w skórze. Zszedł z roweru, ruszył do kierowcy i co chwila powtarzał: „głośniej trąb”. Następnie wrócił do pozostawionego na środku jezdni roweru, który przytrzymywała dziewczyna. I gdy wydawało się, że para za chwilę odjedzie, mężczyźnie coś strzeliło do głowy i ponownie ruszył do kierowcy. Tym razem ewidentnie wyzywał go na „solówkę”. A na koniec zrobił jeszcze kierowcy zdjęcie.

Nagranie można obejrzeć na popularnym kanale youtubowym STOP CHAM. Internauci nie zostawili suchej nitki na rowerzystach, a przede wszystkim na agresywnym mężczyźnie.

„Taki mądry, a jazda na rowerze przerasta jego kompetencje” – czytamy w komentarzu. „Zawsze głupi ludzie są niesamowicie pewni siebie. A to dopiero początek sezonu” – dodaje inny internauta. „2×300 zł za wymuszenie pierwszeństwa plus 2×500 zł za blokowanie drogi i by się patologia nauczyła” – sugeruje kolejny. „Rowerzysta chyba dawno nie trafił na większego kozaczka od niego. Ale to wszystko do czasu…” – to inny z komentarzy pod filmem. Cała sytuacja do obejrzenia poniżej.

JW
Fot. STOP CHAM/screen

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *