Piotr Liroy-Marzec.Piotr Liroy-Marzec. / foto: Wikimedia, Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0 pl

Szokujące wyznanie Piotra Liroy-Marca. Raper zdradził traumatyczne doświadczenia ze swojego dzieciństwa. Były poseł dziś musi korzystać z pomocy psychologa.

Wstrząsający wywiad Liroya. Raper i były poseł zdradził w rozmowie z „Super Expressem”, że w dzieciństwie przeszedł przez piekło.

Trudne dzieciństwo Liroya

Ojciec Liroya był alkoholikiem. Muzyk widział między innymi jak ojciec rozbija szklaną butelkę na głowie jego matki.

Sam Liroy spał z nożem pod poduszką. – Spałem z nożem pod poduszką, który z resztą mój ojciec dla mnie zrobił, nie wiedząc, po co on mi jest – zdradził.

Jak wyjawił przez wiele lat w nocy budził go nawet najdrobniejszy dźwięk. – Potrafiłem w środku nocy wstać na równe nogi, bo ktoś był na zewnątrz, nawet kawałek od drzwi. Miałem tak przez całe dzieciństwo, aż do mniej więcej 2000 roku, kiedy objawy się uspokoiły. Dziś śpię w miarę spokojnie – powiedział.

Zespół PTSD i depresja

Liroy wyjawił także, że cierpi na zespół stresu pourazowego, a także zmaga się z depresją. – Korzystam z porad psychologa. Mam różne momenty i też próbuję zrozumieć siebie, bo tak naprawdę przeszedłem dość sporo jako młody człowiek, ale też w późniejszym życiu, bo to się dzieje gdzieś wokół mnie. Nie jestem z kamienia czy z tytanu – zdradził.

– Nie boję się o tym mówić i się do tego przyznawać przed samym sobą. Więcej się teraz poznaje i też przestałem mówić, że wszystko już załatwiłem swoim dzieciństwem, bo tak nie jest. Chociażby to, że ten zespół stresu pourazowego dalej jest i muszę się liczyć z tym, że ma wpływ na niektóre moje działania – dodał.

wk

se.pl

foto: Wikimedia, Adrian Grycuk, CC BY-SA 3.0 pl

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *