fot. Ig/kurdejszatan

Barbara Kurdej-Szatan wrzuciła na Instagrama zdjęcie informujące o wakacyjnych planach Teatru 6 Piętro. Poza nią znalazło się kilkoro innych celebrytów, spośród których wyróżnia się Michał Żebrowski, pokazujący swoją wypiętą klatę w trakcie podciągania się na drążku.

Klata Żebrowskiego i dziubek Wojewódzkiego

Sezon wakacyjny jest już niemal w pełni. Barbara Kurdej-Szatan wraz z kilkoma innymi osobami postanowiła przypomnieć o Teatrze 6 piętro wrzucając zdjęcie na Instagrama.

Ktoś by powiedział, że to promocja jak promocja. Jednak nieczęsto widzimy na jednym zdjęciu tyle gwiazd! Poza Kurdej-Szatan, na zdjęciu znaleźli się również uśmiechnięty Daniel Olbryski, Kuba Wojewódzki robiący „dziubek”, Anna Cieślak i Michał Żebrowski.

Do tego na zdjęciu prawie wszyscy są ubrani, poza ostatnią z wymienionych osób. Żebrowski pręży do zdjęcia muskuły i wypina swoją męską klatę podczas podciągania się na drążku.

„Wracajcie szybko”

– Ekipa „Zagraja” gotowa na wakacje witalni i pełni sił zapraszamy na nowy sezon @teatr6pietro. Pan Dyrektor rulez @zebrowski.michal – napisała w opisie Barbara Kurdej-Szatan.

Najwyraźniej z takiej pozy zadowolone był również szefostwo.

– Najlepsza ekipa i najlepszy Dyrektor nie możemy doczekać się września! Wracajcie szybko! – napisał administrator profilu Teatru 6 Piętro.

Kurdej-Szatan w windzie

Do posta załączono również kilka innych zdjęć. Na końcu widzimy zdjęcia Warszawy nocą oraz Pałacu Kultury. Na jednym z nich widzimy również samą Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan wrzuciła także „selfika” z windy. Pozuje z uśmiechem w żółtym – niemalże złotym! – stroju.

A teraz przyznajcie się, kiedy ostatni raz byliście w teatrze i na czym?

dj

instagram.com / tymzyjesz.pl

fot. Ig/kurdejszatan

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *