Wywiad z psem w TVP Źródło: TVPWywiad z psem w TVP Źródło: TVP

TVP nakręciła wywiad z aktorem odtwarzającym główną rolę w serialu „Komisarz Alex”. Nie byłoby w tym niczego dziwnego, gdy nie to, że to… pies.

Tak jest – TVP nakręciła wywiad (całe 20 minut!) z czworonogiem. Owczarka niemieckiego przepytywała dziennikarka Laura Łącz.

TVP nakręciła wywiad z psem

„Nie wierzę. Obejrzałem 10 sekund, żeby zobaczyć, czy to serio na serio…”, „Normalnie wariatkowo”, „Na to idą miliardy na TVP”, „Do kompletu misji publicznej TVP brakowało nam wywiadu z psem. Teraz mamy komplet” – takie komentarze oburzonych internautów pojawiły się pod nowym materiałem TVP.

Wywiad ukazał się co prawda 1 kwietnia i być może miał być żartem, ale internautom wcale do śmiechu nie jest. W końcu TVP finansowana jest z naszych podatków! Krótki wywiad dla żartu mógłby przejść, ale 20 minut?

Redaktorka Łącz pytała owczarka m.in. o to: Jak to się stało, że został psim aktorem? Czy jest spokrewniony z Szarikiem? Czy brał udział w jakimś castingu?

Za psa odpowiadał oczywiście aktor. A WY co uważacie? Śmieszny żart, czy materiał uwłaczający misji Telewizji Publicznej?

SJ

TVP

Fot. TVP

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *