Paulina Werner, Cornelie Paulina, nieudany zabieg.Paulina Werner, przedstawiająca się jako Cornelie Paulina. / Fot. Instagram/cornelia_corneliee

Nie lada dramat przeżyła Paulina Werner, przedstawiająca się jako Cornelie Paulina, która chciała sobie operacyjnie poprawić co nieco z tyłu. Zabiegu w Turcji omal nie przypłaciła życiem.

Instagramerka zapragnęła wszczepić sobie implanty w pupę. Znalazła klinikę, która oferowała taki zabieg – w Stambule. Po konsultacjach, na początku stycznia br. udała się więc do Turcji, celem wstawienia implantów pośladków. Z założenia ma to poprawić kształt oraz podnieść jędrność miejsca, gdzie plecy tracą swą szlachetną nazwę.

Przedstawiająca się na Instagramie jako Cornelie Paulina nie miała jednak szczęścia. W rozmowie z „Wprost” kobieta wyznała, że już na początku „nie pasowało jej” wiele rzeczy. Chęć poprawienia wyglądu była jednak na tyle silna, że nie wycofała się z zabiegu.

Paulina Werner, czyli Cornelie Paulina, o komplikacjach po wszczepieniu implantów

Krótko po operacji stan Polki zaczął się pogarszać. Paulina słabła z godziny na godzinę. Choć standardowo po tego typu zabiegach pacjenta wypuszcza się z kliniki stosunkowo szybko, to Werner trzymano znacznie dłużej.

Czułam, że mam gorączkę, byłam albo rozpalona, albo trzęsłam się z zimna. Trzeciego dnia, po tym, jak spróbowałam wstać, zemdlałam. Podłączono mnie pod tlen i tyle. Lekarz, który mnie operował, ani razu się nie pojawił – wyznała w wywiadzie Cornelie Paulina.

Przez wszystkie te dni leżałam cała we krwi, w cieknącej ze mnie ropie, to wszystko okropnie śmierdziało, ale nawet mnie nie przemyli. Miałam wrażenie, że traktują mnie jak księżniczkę, która tylko narzeka, ale ja cierpiałam. Bałam się, że mnie tam zabiją – kontynuowała swoją historię.

Na ratunek polscy lekarze

Polka ostatecznie wróciła do kraju, ale jej stan nie poprawiał się. Wręcz przeciwnie – bóle i gorączka nasilały się. Trafiła pod opiekę polskich lekarzy. Do oceny tego przypadku zaangażowano aż siedmiu chirurgów. Ci, po naradzie, zdecydowali, że niezbędna jest natychmiastowa operacja.

Byłam podłączona do maszyny, która 24 godziny na dobę odsysała ropę z mojego ciała. Po kilku dniach, miałam kolejną operację. Znowu czyścili ranę, założyli dreny. Okazało się, że doszło do zakażenia trzema bakteriami – wyznaje.

Istnieje duże ryzyko, że gdyby nie interwencja polskich lekarzy, historia Pauliny zakończyłaby się tragicznie. Ona jeszcze długo będzie odczuwać skutki swojej decyzji. Całkowite zagojenie rany może trwać nawet rok. Szczęście w nieszczęściu, że rana jest w niewidocznym miejscu, więc może kontynuować karierę celebrytki w mediach społecznościowych i nadal wstawiać „instagramowe” zdjęcia.

Źródło: wprost.pl || Fot. Instagram/cornelia_corneliee

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *