The Pussycat Dolls Źródło: YouTubeThe Pussycat Dolls Źródło: YouTube

The Pussycat Dolls istniały z przerwami do 2022 roku. Na początku lat dwutysięcznych wokalistki były na absolutnym topie. Okazuje się jednak, że zespół miał swoje mroczne tajemnice.

The Pussycat Dolls nagrywały z wieloma gwiazdami – w tym z największymi ksywkami rapowymi. W ich numerach gościnnie udzielali się m.in. Snoop Dogg, Busta Rhymes, czy Will.I.Am.

Girlsband zaczynał jako zespół taneczny. Również później, oglądając klipy dziewcząt, można było odnieść wrażenie, że jest to raczej widowisko do oglądania niż coś do słuchania. Taneczne podkłady, proste chórki i dużo tańca w teledyskach.

Po latach okazuje się, że zespół miał swoje bardzo mroczne tajemnice. Była członkini – Kaya Jones – wyjawiła część z nich w ostatnim wywiadzie.

– Nie należałam do zespołu. To był krąg prostytutek – twierdzi wokalistka.

Dziewczyny z The Pussycat Dolls miały być ponoć zmuszane przez menedżerów do „sypiania z kim popadnie”.

Nie mogły jednak zachodzić w ciążę i było to wyszczególnione. A co jeśli zdarzyła się „wpadka”? Wówczas zmuszano je do aborcji – nawet, jeśli któraś chciała zatrzymać dziecko.

Jones wyjawiła, że ją przymuszono do zabiegu „pomiędzy próbami” zespołu. Po tym traumatycznym przeżyciu wokalistka postanowiła odejść – odrzuciła kontrakt opiewający na 13 milionów dolarów i nigdy już nie zrobiła kariery.

SJ

CGM

Fot. YouTube

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *