Pixabay

Jedna z rosyjskich blogerek zorganizowała nagą imprezę. Wśród gości była Ksenia Sobczak, która kandydowała na urząd prezydenta w 2018 r.

Władimir Putin wygrał w 2018 r. wybory prezydenckie. Pokonał wówczas siedmioro kontrkandydatów, którzy nie mieli większych szans w starciu z rosyjskim przywódcą.

Jedną z kandydatek była Ksenia Sobczak. To córka nieżyjącego już mera Sankt Petersburga, Anatolija Sobczaka.

Sobczak był traktowany przez Putina jak mentor. Niektóre media podają nawet, że prezydent Rosji jest ojcem chrzestnym Kseni.

Po rosyjskiej agresji na Ukrainę Ksenia Sobczak uciekła na Litwę. Po pewnym czasie powróciła jednak do Rosji, gdzie dalej jest aktywna w Internecie.

Ostatnio Sobczak bawiła na imprezie zorganizowanej przez jedną z rosyjskich blogerek. Rzecz jednak w tym, że była to naga impreza.

Uczestnicy przyjęcia byli nadzy albo mieli na sobie niewielkie części garderoby zasłaniające najbardziej wstydliwe miejsca.

Warto wspomnieć, że Sobczak od dawna uznawana jest za skandalistkę. Dawniej prowadziła bowiem reality show, w którym uczyła młode Rosjanki, jak wyłudzić pieniądze od milionerów w zamian za wspólną noc.

Sobczak brała również udział w rozbieranych sesjach zdjęciowych dla magazynów dla dorosłych. Ponadto ma na swoim koncie różne skandale.

Jak zatem widać, rosyjskie elity finansowe są zdemoralizowane do cna. Tego typu imprezy jak ta są tego najlepszym przykładem.

PS

o2.pl / X.com / Anna Łabuszewska / tymzyjesz.pl

Foto ilustracyjne: Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *