41-letnia Britney Spears wydaje 24 października swój pamiętnik. Fragmenty już wyciekły do sieci. Fani połączyli kropki i odkryli prawdziwe przesłanie piosenki „Everytime”.

Britney Spears wyjawia w swoim pamiętniku, że gdy była w związku z Justinem Timberlake’em, zaszła w ciążę. Wokalista nie chciał jednak dziecka i przekonał piosenkarkę do usunięcia ciąży. Gwiazda POP-u wyznaje, że żałuje tego, co zrobiła i jest to jedno z jej najbardziej traumatycznych przeżyć. Tymczasem fani odkryli, że piosenka „Everytime” najprawdopodobniej opowiada właśnie o tym zdarzeniu.

Przez cały zabieg „płakała i szlochała”

– Gdyby to zależało tylko ode mnie, nigdy bym tego nie zrobiła. A jednak Justin był tak pewny, że nie chce być ojcem – wyznaje Britney Spears w swoim pamiętniku.

– Do dziś jest to jedna z najbardziej bolesnych rzeczy, jakich kiedykolwiek doświadczyłam w moim życiu – twierdzi gwiazda muzyki POP.

Wokalistka dodaje, że przez cały zabieg „płakała i szlochała”. – Trwało to godzinami i nie pamiętam, jak się to skończyło, ale dwadzieścia lat później pamiętam ból i strach – pisze w swoim pamiętniku gwiazda.

Fani łączą kropki. To o tym jest piosenka „Everytime”?

Fani gwiazdy zalewają media społecznościowe nową interpretacją hitu „Everytime”. Łącząc kropki, czyli na nowo analizując tekst i osadzając go na tle wydarzeń, które miały miejsce, gdy powstawał, stwierdzając, że są to przeprosiny skierowane do nienarodzonego dziecka wokalistki.

Tekst kawałka jest bardzo specyficzny:

Please forgive me My weakness caused you pain And this song is my sorry (pol. wybacz mi proszę, moja słabość sprawiła ci ból, a ta piosenka to moje przeprosiny) […] I make believe That you are here It’s the only way I see clear What have I done? (pol. wyobrażam sobie, że tu jesteś. To jedyny sposób, by widzieć jasno. Co ja zrobiłam?).

W piosence wielokrotnie pada także „I need you baby”, przy czym do tej pory „baby” interpretowano jako „kochanie”. Teraz fani gwiazdy twierdzą, że po prostu chodzi o dziecko.

SJ

People / The Independent

Fot. YouTube / Britney Spears „Everytime”

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

One thought on “SZOKUJĄCE WYZNANIE Britney Spears! To o TYM jest piosenka „Everytime”?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *