fot. ilustracyjne/fot. YT/Buzz

Czy za spacer można stanąć przed sądem? W USA to możliwe! Znany aktor Pierce Brosnan właśnie stał się bohaterem takiej sytuacji. Chodzi o jego spacer po parku Yellowstone.

Pierce Brosnan stanie przed sądem, jak poinformował portal deadline.com. Chodzi o wykroczenie popełnione podczas spaceru po parku Yellowstone.

Aktor ma zarzut zejścia ze szlaku i wejścia do strefy, która jest niedostępna dla turystów. Teraz szczegóły ujawniło CNN.

Z dokumentów na które powołuje się telewizja wynika, że Pierce Brosnan stanie przed sądem Wyoming 23 stycznia. Aktor przechadzał się po terenie z niebezpiecznymi gejzerami.

W zarzucie ma znajdować się teza, iż „naruszył limity użytkowania” tras turystycznych.

– Szlaki i ścieżki chronią ciebie i delikatne formacje termalne – można przeczytać na stronie internetowej parku Yellowstone.

Podkreślono jednocześnie, że trzeba przestrzegać zakazu schodzenia z wyznaczonych tras.

Co ciekawe, gdy Brosnan został przyłapany podczas „nielegalnej” przechadzki, był w trakcie kręcenia nowego filmu w Yellowstone Film Ranch. Chodzi o „Unholy Trinity”. To western w reżyserii Richarda Graya.

Fabuła „Unholy Trinity” osadzona jest w 1870 roku. Poza Pierce’em Brosnan’em, zobaczymy w nim także Samuela L. Jacksona.

dj

radiozet.pl

fot. ilustracyjne/fot. YT/Buzz

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *