Zdjęcie ilustracyjne / Foto: Pixabay

Syn Krzysztofa Krawczyka dostał „niecodzienny”, a nawet nieco przerażający „prezent” od macochy. Ewa Krawczyk chce bowiem, by Krzysztof Krawczyk Junior spoczął obok swojego ojca. Sam zainteresowany odpowiedział jej jednak w ostrych słowach.

Syn Krzysztofa Krawczyka dostał od swojej macochy… wykupione miejsce na cmentarzu. Ten niecodzienny „prezent” najpewniej nie sprawi, że topór wojenny między synem wokalisty i wdową po nim zostanie zakopany. Obdarowany bowiem do „prezentu” podchodzi sceptycznie.

Od jakiegoś czasu trwa już spór między Ewą Krawczyk i Krzysztofem Krawczykiem Juniorem. Sprawa trafiła do sądu i nic nie wskazuje na to, żeby miała się szybko zakończyć. Wdowa po Krzysztofie Krawczyku utrzymuje jednak, że chciałaby mieć dobre relacje z jego synem.

Relacje są jednak napięte, ponieważ spór dotyczy spadku po zmarłym artyście. Zgodnie z testamentem cały majątek muzyka został przepisany na wdowę. Jego syn walczy o prawo do części spadku. Jak podkreśla, testament został zmieniony w chwili, gdy Krzysztof Krawczyk był już schorowany. Prawnicy 50-latka chcą więc udowodnić, że piosenkarz nie był wtedy poczytalny.

Na podział spadku nie chce jednak przystać Ewa Krawczyk. Jednocześnie utrzymuje, że mimo to chce mieć dobre relacje z synem zmarłego męża. Dowodem na to miał być poczyniony przez kobietę ostatnio „prezent”.

– Myślę o Krzysiu i dlatego dla niego również zarezerwowałam miejsce obok ojca. Załatwiłam kwaterę zaraz za naszym grobem. Jeśli tylko będzie chciał, to miejsce jest dla niego – powiedziała w rozmowie z „Super Expressem” macocha obdarowanego.

Wydaje się jednak, że wybór miejsca na cmentarzu, jako daru mającego być wyrazem dobrej woli, nie jest rozwiązaniem… oczywistym. Oględnie mówiąc, nie jest to z pewnością coś, co jako pierwsze, przychodzi do głowy.

Do sprawy w rozmowie z „Faktem” odniósł się Krzysztof Krawczyk Junior. Najwyraźniej ten nieco makabryczny „prezent” nie przypadł mu do gustu.

– Nie zamierzam jeszcze umierać i nie będę komentował tej sprawy – skwitował krótko.

mx

se.pl/fakt.pl/swiatgwiazd.pl

Foto: Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *