fot. Ig/ sawardega_wataha

Sylwester Wardęga poinformował, że Stuu został zatrzymany w sklepie w Luton w Zjednoczonym Królestwie. Stuu jest antybohaterem afery nazywanej Pandora Gate.

– Watahańczycy zatrzymali w sklepie w Luton podejrzanego (otrzymałem film). Przekazali go angielskiej policji. Jeśli policja w Anglii dostała już informacje od polskich służb, to prawdopodobnie jest zatrzymany. Jeśli polskie służby jeszcze ich nie powiadomiły, to mogli go wypuścić – napisał na Instagramie Wardęga.

– Nie został pobity, a tylko zatrzymany i przekazany służbom – podkreślił.

Ostatnie zdanie to dementi wobec pojawiających się plotek na temat Stuu. W sieci pojawiają się komentarze, jakoby miał zostać pobity.

Wcześniej Wardęga i Konopskyy poinformowali, że przekazali do prokuratury wszystkie dowody dotyczące Pandora Gate.

– Przygotowaliśmy obszerny materiał dowodowy i z tego co wiemy codziennie przesłuchiwani są kolejni świadkowie. Sprawa Stuu to jednak tylko wierzchołek góry lodowej – zapowiedział Wardęga.

– Teraz czas złapać oddech i odpocząć psychicznie a potem jeśli starczy nam sił i odwagi trzeba będzie przejrzeć wnikliwie wszystkie maile i wiadomości. Drugi rozdział Pandory wygląda niestety jeszcze gorzej – stwierdził.

Pandora Gate to afera dotycząca masowego wręcz molestowania przez znanych, dorosłych jutuberów z Polski nieletnich dziewczyn. Pojawiają się relacje dotyczące namawiania na czynności seksualne nawet 12-latek.

Wcześniej też pokazano rozmowy z komunikatorów. Niektórzy z jutuberów wyznawali, że akty seksualne powinny być dopuszczalne nawet z 10-latkami.

dj

instagram.com / tymzyjesz.pl

fot. Ig/ sawardega_wataha

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *