fot. Paweł Deska/CC BY-SA 4.0/Wiki

– W piękne wiosenne popołudnie wokalistka spowodowała kolizję w centrum Warszawy – poinformował „Fakt”. Justyna Steczkowska dogadała się na miejscu z drugim uczestnikiem zdarzenia. Jednak okazało się, że sytuacja niczego jej nie nauczyła – według doniesień mediów, zaraz potem miała dopuścić się kolejnych kilku wykroczeń.

„Fakt” podaje, że Justyna Steczkowska spacerowała z koleżanką po Warszawie koło Teatru Wielkiego.

– Miała na sobie kusą czerwoną stylizację, która wyeksponowała jej długie i zgrabne nogi – podkreśla portal.

Stłuczka

Po spotkaniu wsiadła do swojego luksusowego mercedesa. Wyjeżdżając ze swojego miejsca parkingowego i włączając się do ruchu nie dostrzegła białego Volvo, które stało za nią. Doszło do stłuczki.

Steczkowska i właściciel Volvo wyszli z samochodów. Nikomu nic się nie stało. Oboje spisali oświadczenia i w pokoju się rozeszli.

Jednak sytuacja niczego jej nie nauczyła. Justyna Steczkowska potem również miała łamać przepisy drogowe.

Ignorowanie przepisów

– Po odjechaniu z miejsca kolizji Justyna Steczkowska popełniła także serię innych poważnych wykroczeń drogowych. Z relacji fotoreporterów wynika, że na skrzyżowaniu ulicy Królewskiej i Mazowieckiej wokalistka w ostatniej chwili zmieniła zdanie i z lewoskrętu pojechała dalej na wprost, a na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Żurawiej przejechała linię ciągłą i skręcając w lewo, ustawiła się przed poprzedzającymi ją samochodami – podaje fakt.pl.

Potem jeszcze na Placu Pięciu Rogów miała zignorować znak zakazu ruchu.

Redakcja „Faktu” próbowała skontaktować się z menadżerem wokalistki, by skomentował przewinienia drogowe. Jednak nie udało się uzyskać żadnych odpowiedzi.

„Fakt” sugeruje, że „piosenkarka była jeszcze rozkojarzona stłuczką, która jej się przydarzyła i nie potrafiła dostatecznie skupić się na jeździe zgodnej z przepisami ruchu drogowego”.

dj

fakt.pl

fot. Paweł Deska/CC BY-SA 4.0/Wiki

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *