Popek i owczarek niemiecki Fot. YouTube / PixabayPopek i owczarek niemiecki Fot. YouTube / Pixabay

Raper i zawodnik MMA Popek Monster został oskarżony przez kolegę z branży o… molestowanie owczarków niemieckich. Popek poniekąd się przyznał, twierdząc, że to był głupi żart popełniony pod wpływem alkoholu i narkotyków. Konsekwencje tego wybryku mogą być jednak dla Popka bardzo poważne.

Raper i zawodnik MMA Psychotrop aka HST Djobeł, który jest postacią mniej znaną niż Popek, ale równie kontrowersyjną (odsiadywał wyrok za kilkukrotne dźgnięcie kuzyna swojej dziewczyny nożem w klatkę piersiową; próbował popełnić rytualne samobójstwo na nagraniu live oglądanym przez fanów) nagrał filmik, w którym oskarża założyciela Firmy o molestowanie owczarków niemieckich.

Niespodziewanie Popek Monster przyznał się do tego, co zarzuca mu Psychotrop. Raper postanowił też przeprosić.

Pisaliśmy o tym:

Końca sprawy jednak nie widać i może ona nawet doprowadzić do tego, że Popek wróci do więzienia, w którym spędził już 7 lat.

Fundacja Szczeniąt Judyta zgłosiła bowiem sprawę do prokuratury. – Należy ukarać sprawcę, którego tłumaczenie tej sytuacji i filmu, który wyciekł tylko pogrążają. Tym razem ucierpiały zwierzęta, nie chcemy wiedzieć, co może kolejnym razem i nie zamierzamy do tego dopuścić – komentują przedstawiciele organizacji.

Popka zaatakował także jego dawny sparingpartner – zawodnik MMA Różal, który jest znany z działalności charytatywnej na rzecz zwierząt.

– Ty zoofilu je**any. Jesteś zwykłym cw*lem, tak jak pe***il. Mam nadzieję, że całe środowisko cię wyklnie, a kto będzie cię spotykał na mieście, to ci na ryj nachara i z tobą przerobi. Mam nadzieję, że ci odwołają wszystkie koncerty, a jak się gdzieś pojawisz, to cię roz***bią. Mam takie marzenie. Życzę ci k**wo, żebyś zdechła, żebyś tego wszystkiego nie ogarnął – grzmi wściekły fighter.

Popka zaatakował także raper Żurom, który sam obecnie przechodzi przez pewien kryzys wizerunkowy.

– Powinien mieć od dziś 0 obserwujących na Instagramie, Facebooku, TikToku, YouTubie i wszystkich innych założonych przez siebie kanałach internetowych!!! Powinien być wszędzie goniony i umieszczony w psychiatryku na długie lata, by już nie zagrażał żadnej żywej istocie i nikogo już nie mógł skrzywdzić w swoim po*****nym życiu!!! – twierdzi raper i aktywista.

O kłopotach Żuroma także pisaliśmy:

SJ

CGM

Fot. YouTube, Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *