YouTube / Świat Gwiazd

Gabriel Seweryn zmarł 28 listopada. Okoliczności jego śmierci były nieustalone, stąd też przeprowadzono sekcję zwłok. Co już wiadomo?

Gabriel Seweryn to uczestnik kontrowersyjnego programu „Królowe życia”, a także projektant mody. Dzięki uczestnictwu w telewizyjnym show zyskał dużą popularność w całej Polsce.

W dniu 28 listopada celebryta źle się poczuł, uskarżając się na ból w klatce piersiowej, o czym poinformował swoich fanów na Instagramie w trakcie relacji. Wezwał karetkę po czym zarzucał ratownikom opieszałość.

Po dotarciu na szpitalny oddział ratunkowy Sewerynowi została udzielona pomoc. Kiedy już wydawało się, że sytuacja jest opanowana, doszło do zatrzymania akcji serca i zgonu.

Około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia – powiedziała portalowi Głogów Nasze Miasto, Ewa Todorov, rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego.

Do sprawy odniosła się także prokuratura. Śledczy podjęli bowiem czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności śmierci celebryty.

W związku ze zgonem 56-letniego mężczyzny, do którego doszło wczoraj w Głogowie, prowadzimy czynności śledcze, które mają ustalić okoliczności i przyczyny zgonu tego mężczyzny. Zostanie przeprowadzona sekcja i tyle mogę powiedzieć. Na chwilę obecną jest za wcześnie, żeby tutaj mówić o jakichś innych szczegółach – powiedziała dla TVN24 rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy, prokurator Lidia Tkaczyszyn.

Szczególne kontrowersje w sprawie wzbudza zarzucana ratownikom opieszałość. Mogło bowiem dojść do nieudzielenia przez nich pomocy, co jest karalne.

W czwartek 23 listopada przeprowadzono sekcję zwłok Gabriela Seweryna. Jak przekazała prokurator Tkaczyszyn, przyczyna śmierci wciąż pozostaje nieustalona.

Konieczne więc będą badania toksykologiczne. Na ich wyniki trzeba jednak poczekać kolejnych kilka dni.

PS

pomponik.pl / tymzyjesz.pl

Foto: print screen z YouTube / Świat Gwiazd

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *