Agnieszka Mazurek Źródło: YouTubeAgnieszka Mazurek Źródło: YouTube

Rok temu zmarła nagle 33-letnia Agnieszka Mazurek. Wokalistka była jedną ze wschodzących gwiazd discopolo.

Prawie dokładnie rok temu świat muzyki obiegła informacja o nagłej śmierci wschodzącej gwiazdy discopolo – Agnieszki Mazurek. 33-latka popełniła samobójstwo.

„Cały czas nie możemy w to uwierzyć, już nie ma Cię wśród nas… Już nigdy nie zobaczymy Twojej roześmianej buzi, nie usłyszymy Twojego pięknego głosu. Dziękujemy Ci za każdą spędzoną z Tobą chwilę, każdą zaśpiewaną wspólnie piosenkę i każdy uśmiech, który wywołałaś na naszych twarzach. Zawsze będziemy Cię kochać. Zawsze będziemy o Tobie myśleć. Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach” – informował wówczas na Facebook jej zespół Lider Dance.

Rok temu gwiazda discopolo popełniła samobójstwo. Jaki był motyw?

Niemal rok po tych tragicznych wydarzeniach na jaw wychodzi, jaki mógł być motyw 33-latki.

Choć policja wciąż prowadzi dochodzenie w tej sprawie, to ustalono – jak informuje Super Express – że prawdopodobnym motywem, przez który Mazurek odebrała sobie życie, był zawód miłosny.

SJ

CGM

Fot. YouTube

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *