Adek WWA / Foto: screen YouTube/WANDAL Label

Nie żyje raper Adek WWA. Jego ciało znaleziono w jego własnym mieszkaniu. O śmierci rapera poinformowali bliscy mężczyzny.

Z doniesień portalu Glamrap wynika, że Adek WWA zmarł w sobotę 18 marca około godz. 12. Przyczyny śmierci na razie nie są znane.

W ubiegłym miesiącu ukazał się jego nowym klip „Bad 4”. Raper opowiadał w nim o swoich licznych „demonach”, tzn. używkach i lękach. Jak czytamy na Glamrap, „niestety, jeden z nich (demonów – przyp. red.) go dopadł”.

Już pod koniec 2021 roku Adek WWA poinformował swoich fanów o tym, że ma problemy ze zdrowiem. Jak przyznał, były one spowodowane m.in. przez alkohol i inne używki. Artysta bowiem nie stronił od tych środków i przyjmował je w ogromnych ilościach.

„Obecnie zdrowie mi się posypało i przebywam w szpitalu. Za jakiś czas z niego wyjdę i idę dalej po zmianę swojego życia” – informował pod koniec 2021 roku.

Rapera w mediach społecznościowych żegnają jego bliscy.

„Adek Wwa (*) żegnaj kumplu jeszcze się spotkamy” – napisał Krzysiu Adam Grochala.

„Gdziekolwiek jesteś, nich Bóg ma Cię w swojej opiece. [*] Miał być nasz wspólny, kolejny utwór tym razem z teledyskiem, lecz los ułożył inny scenariusz. Dlatego już w mojej pamięci na zawsze pozostanie ‘Bądź zawsze sobą’” – napisał Paweł Mosiołek.

„Dziękuję. Aduś, cokolwiek się wydarzyło, za wcześnie i po ludzku trudno mi w to uwierzyć. Nawijaj z Aniołami w niebie, widocznie tam potrzebują najlepszych…? ‘Bądź zawsze sobą patrz ludziom w oczy i nie ukrywaj niewinnych łez, gdy los przewrotny znów Cię zaskoczy, będą widoczne na białym tle’” – dodał.

„Spoczywaj w pokoju stary. Zdążyliśmy nakręcić tylko wspólne dwa klipy, trzymaj się Adek tam na górze Wandal Label” – napisał CFK Mateusz.

mx

glamrap.pl

Foto: screen YouTube/WANDAL Label

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *