Konrad Berkowicz Fot. TikTok

Poseł Konfederacji, Konrad Berkowicz, pojawił się na juwenaliach krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej. Imprezowanie ze studentami może skończyć się dla niego karą od Komisji Etyki Poselskiej.

– Kontrolujemy, czy poziom alkoholu we krwi studentów jest odpowiedni. Zobaczcie jak to wygląda – mówi na zamieszczonym w sieci nagraniu poseł Konfederacji Konrad Berkowicz.

@konradberkowicz Kulisy mojej interwencji na Miasteczku Studenckim AGH. Ogólne wnioski? Zabawa bardzo dobra, ale dla pełnego obrazu wyników kontrolę należy powtórzyć. #berkowicz#konfederacja#nowanadzieja#mentzen#studentlife#miasteczkostudenckieagh♬ original sound – Konrad Berkowicz

Poseł Konfederacji imprezował ze studentami. Odpowie przed Komisją Etyki Poselskiej

Na zamieszczonym w sieci nagraniu poseł Berkowicz stwierdza, że początkowo nie chciano go wpuścić, bo nie jest studentem, więc pokazał legitymację poselską i powiedział, że zamierza przeprowadzić interwencję.

Na nagraniu widać, jak prawicowy polityk m.in. częstuje studentów piwem. Studenci wyglądają na zadowolonych, ale niektórym zachowanie posła nie przypadło do gustu.

Posłanka Lewicy Paulina Matysiak zgłosiła sprawę do Komisji Etyki Poselskiej.

Poseł Berkowicz reaguje. „Nic nie pamiętam”

Na zgłoszenie do Komisji Etyki Poselskiej poseł Konfederacji zareagował dwoma żartobliwymi wpisami na Twitterze.

„Wstaję rano. Nic nie pamiętam z poprzedniej nocy. Sprawdzam wiadomości, a tu takie rzeczy!” – napisał polityk.

„Czym się różni prawak na Juwenaliach od lewaka na Juwenaliach? Prawak przychodzi z piwem, lewak z alkomatem” – dodał w kolejnym wpisie.

SJ

Twitter

Fot. TikTok

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *