Popek Monster Fot. Instagram

Raper i zawodnik MMA, Paweł „Popek Monster” Mikołajuw, znów dokonał drastycznych zmian w swoim wyglądzie. Artysta już wcześniej znany był m.in. ze skaryfikacji twarzy (pocięcia twarzy tak, by zostały blizny), wytatuowania gałek ocznych i „wymiany” zębów na diamentowe.

Popek Monster jest postacią kontrowersyjną, ale zna go każdy w Polsce. Muzyk, który należał do legendarnego składu hiphopowego Firma, czyli tej formacji, która wymyśliła hasło JP na 100% (bynajmniej nie chodzi tu o papieża Polaka), cały czas dba o to, by było o nim głośno.

W przeszłości media pisały o nim głównie z powodu problemów z prawem. Popek odbył wyrok 7 lat pozbawienia wolności. Gdy w 2007 roku skazano go ponownie, uciekł do Wielkiej Brytanii, gdzie ukrywał się przed służbami (był ścigany europejskim nakazem aresztowania za kradzież z włamaniem).

Jest ojcem chrzestnym pato-streamów. Dużą sławę przyniosło mu nagrywanie swoich zachowań po alkoholu i narkotykach, gdy ukrywał się, mieszkając w garażu w Wielkiej Brytanii. Na Wyspach rozpoczął też swoją karierę MMA, którą kontynuuje do dziś.

Skaryfikacje, tatuaże, wieszanie się na hakach

Poza muzyką, walkami i pato-streamingiem, sławę – i to międzynarodową – przyniosło Popkowi nagrywanie filmików, na których pokazuje, że jest w stanie znieść nieziemski ból. Popek m.in. wieszał się na hakach wbitych w jego skórę, dał sobie pociąć twarz, po czym wciąż ma blizny, czy wytatuować gałki oczne. To tylko niektóre wybrane przykłady.

Chwilę był spokój i znów…

Przez kilka ostatnich lat wydawało się, że Popek już nie szaleje. Ostatnio jednak znów wrócił do nagrywania filmików, na których m.in. zażywa kokainę. Do sieci wyciekły także jego „nudesy”, czyli materiały, na których widać dużo więcej, niż gwiazdor zazwyczaj pokazuje.

A kilkanaście godzin temu do sieci trafiło nagranie, na którym widzimy, że raper znów zrobił coś ze swoją twarzą. Mianowicie wytatuował większą część twarzy. Teraz na obliczu Popka zobaczy kilka dziwnych szlaczków, imitację siniaka, a na policzku imitację zadrapania i wulgarny napis „j**ać”.

No cóż, to jego twarz…

SJ

TymŻyjesz

Fot. Instagram

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *