fot. Ig/popek_oficjalnie

Paweł Ryszard Mikołajuw, znany jako Popek przeraził swoich fanów bardzo mocnym wpisem. Ostrzega, że sława i pieniądze których pragnął, stały się dla niego przekleństwem.

Popek to popularny polski raper i zawodnik MMA. Spędził kilka lat w więzieniu za kradzież z włamaniem.

W 2007 roku wyjechał do Anglii. Gdy uchylono europejski nakaz aresztowania, wrócił do Polski.

Artysta jest zafascynowany tatuażami i modyfikacjami ciała. Wytatuował sobie nawet gałki oczne. Poddał się też skaryfikacji.

Co ciekawe, ale i odrażające, włożył do cheeseburgera skórę zdartą z jego policzka, skroni i brody i wręczyć to jednemu z fanów. W sieci znalazło się nagranie, jak nieświadomy tego faktu fan konsumuje kanapkę.

Niedawno Popek pochwalił się nowym tatuażem. To wulgarny wyraz na policzku. Fani obawiają się, że Popek może mieć problemy natury psychicznej.

W przekonaniu tym utwierdził opis posta na Instagramie, jaki zamieścił raper.

– Projekt skończony, mam dość. Tak mnie napier*ala głową, że nie mogę zebrać myśli. Będę z wami szczery: to wszystko mnie przerosło. Skończyliśmy o 4 rano. Zawsze chciałem być sławny i mieć w chj pieniędzy. Okazało się to dla mnie przekleństwem – czytamy.

– Piszę to do młodego pokolenia przyszłych artystów. Pieniądze i fejm są przereklamowane jak kokaina w Kolumbii i Popek na YouTube. Mam nadzieję, że już nikt na ulicy nie powie do mnie już nigdy więcej Popuś czy to ty? Od dzisiaj jestem, mam nadzieję, ku*wa, dla was niewidzialny. Kocham was wszystkich, nienawidzę siebie za to, kim jestem – napisał Popek.

– Je*ać – podsumował.

dj

radiozet.pl

fot. Ig/popek_oficjalnie

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca! Jeśli się podobał, prosimy o udostępnienie go na Twoich mediach społecznościowych. Zachęcamy również do polubienia nas na Facebooku i Twitterze!

A jeśli chcesz jeszcze bardziej docenić naszą pracę, możesz postawić nam wirtualną kawę! Będziemy MEGA wdzięczni 🙂 Aby to zrobić, kliknij banner poniżej.

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

TUTAJ TEŻ SIĘ ZAREKLAMUJESZ! ALBO I NAD BANNEREM!

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *