Popek i owczarek niemiecki Fot. YouTube / PixabayPopek i owczarek niemiecki Fot. YouTube / Pixabay

Raper i zawodnik MMA, Paweł „Popek Monster” Mikołajuw, został oskarżony o innego kolegę z branży o molestowanie owczarków niemieckich. Muzyk nagrał wideo, w którym częściowo przyznaje się do zarzucanych mu czynów.

Popek Monster jest postacią kontrowersyjną, ale zna go każdy w Polsce. Muzyk, który należał do legendarnego składu hiphopowego Firma, czyli tej formacji, która wymyśliła hasło JP na 100% (bynajmniej nie chodzi tu o papieża Polaka), cały czas dba o to, by było o nim głośno.

W przeszłości media pisały o nim głównie z powodu problemów z prawem. Popek odbył wyrok 7 lat pozbawienia wolności. Gdy w 2007 roku skazano go ponownie, uciekł do Wielkiej Brytanii, gdzie ukrywał się przed służbami (był ścigany europejskim nakazem aresztowania za kradzież z włamaniem).

Jest ojcem chrzestnym pato-streamów. Dużą sławę przyniosło mu nagrywanie swoich zachowań po alkoholu i narkotykach, gdy ukrywał się, mieszkając w garażu w Wielkiej Brytanii. Na Wyspach rozpoczął też swoją karierę MMA, którą kontynuuje do dziś.

Skaryfikacje, tatuaże, wieszanie się na hakach

Poza muzyką, walkami i pato-streamingiem, sławę – i to międzynarodową – przyniosło Popkowi nagrywanie filmików, na których pokazuje, że jest w stanie znieść nieziemski ból. Popek m.in. wieszał się na hakach wbitych w jego skórę, dał sobie pociąć twarz, po czym wciąż ma blizny, czy wytatuować gałki oczne. To tylko niektóre wybrane przykłady.

Chwilę był spokój i znów…

Przez kilka ostatnich lat wydawało się, że Popek już nie szaleje. Ostatnio jednak znów wrócił do nagrywania filmików, na których m.in. zażywa kokainę. Do sieci wyciekły także jego „nudesy”, czyli materiały, na których widać dużo więcej, niż gwiazdor zazwyczaj pokazuje.

Do tego doszły kolejne zmiany w wyglądzie (Popek wytatuował sobie całą twarz), które według niektórych Internautów świadczą o tym, że muzyk potrzebuje pomocy.

Popek oskarżony o molestowanie owczarków niemieckich

Raper i zawodnik MMA Psychotrop aka HST Djobeł, który jest postacią mniej znaną niż Popek, ale równie kontrowersyjną (odsiadywał wyrok za kilkukrotne dźgnięcie kuzyna swojej dziewczyny nożem w klatkę piersiową; próbował popełnić rytualne samobójstwo na nagraniu live oglądanym przez fanów) nagrał filmik, w którym oskarża założyciela Firmy o molestowanie owczarków niemieckich.

– Cały film wyślę organizacjom prozwierzęcym, fundacjom, które zgłoszą sprawę tam gdzie trzeba. Tak jak mówiłem na lajwie, kto nie był na całym nagraniu, Popek masturbuje się i dotyka psa przyrodzeniem po pysku. Ja nie ulegnę żadnym groźbom, żadnym zastraszaniom, żadnym próbom uciszenia – mówi na nagraniu Psychotrop.

Muzyk jako dowód dołączył do nagrania fragment ocenzurowanego filmiku, na którym słychać głos Popka, który mówi:

– Cześć owczarku niemiecki. Chcesz dostać ch**em po ryju? Masz ch**em po ryju. A masz!

Popek Monster bardzo szybko odniósł się do nagrania, nagrywając własny filmik, na którym jednak nie zaprzecza słowom Psychotropa, tylko częściowo je potwierdza.

– Po**ebało mi się w głowie, chciałem zrobić sobie żarcik, z którego nie jestem dumny. Nie ru**ałem żadnych owczarków – mówi celebryta na nagraniu.

SJ

GlamRap, TymŻyjesz

Fot. YouTube, Pixabay

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

One thought on “Popek oskarżony o molestowanie owczarków niemieckich. Raper tak jakby się przyznaje [WIDEO]”
  1. To są jaja,co się tam odpierdala 🤦‍♂️ do lochu z nim za to, życzę ci tego POPKU powinnaś grać w 4 pancernych i pies 🐕 Popek 102

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *