#PandoraGate Fot. Twitter

W związku z aferą #PandoraGate internauci powracają do nagrania z grudnia 2020 roku, na którym uwieczniono kłótnię patoyoutuberów. Wówczas na filmie padły poważne oskarżenia, które dziś brzmią zupełnie inaczej.

W grudniu 2020 roku, prawie 3 lata przed wybuchem afery #PandoraGate, światem internetowych celebrytów wstrząsnęło nagranie, na którym uwieczniono kłótnię w domu Łukasza Wawrzyniaka pseud. Kamerzysta.

W późniejszych latach Kamerzysta miał kłopoty prawne. Był oskarżony o wykorzystanie i znęcanie się psychiczne i fizyczne nad niepełnosprawnym intelektualnie 18-latkiem, dla rozgłosu w internecie oraz pobicie seniora.

Na opublikowanym 3 lata temu nagraniu padały jednak dużo poważniejsze oskarżenia pod jego adresem. A wypowiadała je Agata Fąk pseud. Fagata, którą Sylwester Wardęga oskarża o zatajanie wiedzy na temat nadużyć w środowisku youtuberów.

Fagata m.in. miała rozbić butelkę po wódce i grozić innym uczestnikom imprezy nożem (nie widać tego na nagraniu).

Dziewczyna krzyczy do innych ludzi w domu Kamerzysty: „wy za to będziecie mieć łby odcięte wy ku**wy je**ne”. Dziewczyna, która na nagraniu podpisana jest jako „Wiola”, tłumaczy influencerce, że „wszystko sobie ubzdurała”.

Tymczasem Fagata formułuje naprawdę poważne oskarżenia. – Masz prze**ane, masz prze**ane. Bo jesteś [do Łukasza Wawrzyniaka aka Kamerzysty] dziecio**bcą je***nym. […] jesteś pedofilem je**nym. […] Łukasz Wawrzyniak jest pedofilem i bił swoją dziewczynę i zabił człowieka! – mówi.

W tamtym czasie tego typu inwektywy zostały uznane za wyssane z palca. Patoyoutuberzy oskarżali się wówczas o różne rzeczy i wyzywali w najróżniejszy sposób, ale nikt nie brał tego na poważnie. Teraz jednak internauci zastanawiają się, o co chodzi. Należy jednak zaznaczyć, że nie ma żadnych podstaw by sądzić, że Wawrzyniak rzeczywiście popełnił przestępstwa, o które na nagraniu oskarża go Fagata.

#PandoraGate. Fagata – podopieczna Malika Montany, znana ze… zdjęć, na których się załatwia

Fagata jest obecnie jedną z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych influencerek. Celebrytka od dłuższego czasu próbuje swoich sił w rapie i jest widoczna w środowisku kontrowersyjnego rapera – Malika Montany. Fagata walczyła również w freakfightach organizowanych przez High Ligue – federację MMA, której włodarzem był raper (do czasu, gdy pojawiły się oskarżenia o to, że jest ona powiązana z terrorystycznym rządem Czeczenii).

To właśnie z Malikiem związane jest wiele kontrowersyjnych sytuacji, przez które o dziewczynie było ostatnio głośno. M.in. raper skomentował jedno z jej zdjęć na Instagramie podpisem: „Wierna s*ka swego pana”. Influencerka nie oburzyła się, tylko odpowiedziała emotikonką trzech piesków na smyczy. Pod innymi zdjęciami Malik nazywał Fagatę „córeczką” lub sugerował, że dobrze wygląda z „obitym pyskiem” (po walce w formule MMA).

Niedawno natomiast raper wrzucił do sieci nagranie, na którym robi sobie hamburgera, wykorzystując Fagatę jako stół. Wideo podpisano „Agata meble” (nawiązanie do popularnej sieci meblowej).

https://twitter.com/boop_pl/status/1690299471626686465

Natomiast w ostatnim czasie influencerka dba o to, by było o niej głośno, wstawiając do sieci zdjęcia z toalety, na których dokumentuje to, że się załatwia (i tak, chodzi także o tzw. „robienie dwójki”).

Przypomnijmy, że cały czas mówimy o ludziach, którzy są idolami osób w młodym wieku, bardzo często dzieci…

#PandoraGate

Znany polski youtuber Sylwester Wardęga opublikował we wtorek 3 października na YouTubie film, w który przedstawił wynik swojego śledztwa. Afera #PandoraGate ma pokazywać, że polscy celebryci internetowi mieli kontakty o charakterze erotycznym z nieletnimi dziewczynami, a w niektórych przypadkach wręcz dziewczynkami.

SJ

YouTube / X

Fot. X

szkic zastrzeżony przez wydawcę tymzyjesz.pl

Redakcja TymŻyjesz.pl
Śledź nas!

By Redakcja TymŻyjesz.pl

Najlepsza redakcja w Układzie Słonecznym! Codziennie dostarczamy ciekawe i wartościowe treści. KONIECZNIE zaobserwuj nas na Facebooku oraz w X/Twitter! Jeśli podoba Ci się nasza praca - postaw nam kawę! https://buycoffee.to/tymzyjesz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *